Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mire gondoljak, megcsal vagy már nem kellek neki vagy fél kimondani hogy vége?

Figyelt kérdés
Én írtam a kevés a szexuális életünk... című kérdést is, de - pár csak egy nap telt el - sok minden történt. Tehát már hónapik óta, kb fél éve, hogy pontos legyek, nagyon megromlott a szexuális életünk. És a minap történt, hogy a tanácsokat megfogadva rámásztam, de semmi, már három napja nem volt dolgozni, és csak pihent, tehát a fáradtságra sem foghatom. Lerázott magáról, hogy ne csiklandozz, és egyéb kijelentésekkel. Lehet hogy megcsal? Vagy már nem kíván? Jó híztam egy keveset, mióta összejöttünk, de nem sokat kb 5 kilót. Próbálom felélénkíteni kapcsolatunkat minden téren, titoktos vagyok, megleptéseket szervezek, stb. De semmi erre az volt a reakciója: Nem szeretem ha titkaid vannak. Én szeretem őt, de lehet hogy ő már nem? Pedig azt mondja igen, elég meggyőzően. 22 éves vagyok, és azért kérdezősködöm ennyit, mert nincs tapasztalatom, ő nekem az első. 2 éve vagyunk együtt és szerintem még korai, hogy csak éljünk egymás mellett mint azok akik már 50 éve házasok. S.O.S. Tanácstalan vagyok.
2008. ápr. 2. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat egy nap masszal ra! Es ne csinkalndozd hanem mond meg neki h addig le nem szallsz amig nem all oda, h beszeljetek meg oszinten a problemat, mert mar csak ez segithet.Nem minden ferfi nyilt, es egyesek nehezen tudjak kifejezni a z erzelmeiket.Szerintem beszelj vele mert tenyleg fura ez a viselkedes...
2008. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ő hány éves?
2008. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Most lehet, hogy elszomorítalak, de én eléggé rosszul látom a helyzetet. Gondolom a párod kb. veled egyidős, tehát szükségletei neki is vannak. Ezt lehet, hogy valójában más lánynál elégíti ki :-( Ha pedig egy pasinál problémát jelent, h híztál egy kicsit, az szerintem meg sem érdemli, hogy vele legyél (kicsit hosszabb távra gondolva mi lesz ha majd terhes leszel és felszedsz pár kilót???). Én a Te helyedben megpróbálnék vele ezekről a dolgokról beszélni, mert ha nem teszed meg, még rosszabb lesz és esetleg olyan dolgokat is bele fogsz később gondolni, amik valójában nincsenek is. Én drukkolok Neked, hogy el tudd mondani neki mindazt, amit itt leírtál :-)
2008. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Nálunk is hasonló volt a helyzet! Én anyukámtól oylan tanácsot kaptam,hogy túlságosan teperek a szerelmem után és ne teperjek utána annyira,mert ő túl sokat kap igy és azért nem cselekszik semmiben és le ráz dolgokkal, mert sok neki! Hát úgy cselekedtem,hogy szépen lassan,finoman hagytam magába és hagytam hogy neki ez feltünjön és akkor elkezdett felfigyelni rám újból mint régen és kezdett javulni! Rájött,hogy múlik az egész és szeretett,ezért kezdett kicsit ő teperni felém és én jól vettem,nehogy én ne vegyem ,mint ő régen és feladja végleg! Szerintem próbáld meg,de tanácsolom,hogy finuman,és ha bejön a dolog,akkor ne túlzottan mutasd meg az örömöd! Ha nem reagál,akkor hagyd a helyzetet elmúlni,mert akkor már nem lesz értelme az egésznek!


SOK SZERENCSÉT!!!

2008. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az lenne a legegyszerűbb, ha leülnél vele és megbeszélnétek? Ha fontos vagy neki, ne bújjon ki alóla, szánjon erre időt.
2008. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sikerült megoldanom a helyzetet. Legalább is remélem.
2008. ápr. 2. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
és hogyan sikerült megoldani??
2008. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kimondta a varázs szavakat. "Mi történt soha nem szoktál így bújni?" Ebből tudtam, hogy még többet kell bújnom, pedig szerintem nem volt ezzel gond... És megpróbálok még gyengédebb, még kedvesebb, még érzékenyebb lenni,ugyanis kettőnk közül ez inkább rá jellemző.
2008. ápr. 3. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!