Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megharagudott. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megharagudott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy a barátommal egy hónapja szakítottunk. A legjobb barátnőm mindig is utálta,úgyhogy örült neki. A lényeg az,hogy /tudom roppant gyerekes dolog/,de én beléptem a legjobb barátnőm közösségi oldalára és írogattam a volt pasimnak. Persze mindig gondosan eltávolítottam az üzeneteket,de még is valahogy rájött.Ő nem tudta,hogy tudom a jelszavát,de mivel megjegyezte a laptopom amikor itt lépett be simán betudtam lépni.Most valószínű rájött,mert megváltoztatta és írt,hogy akar valami fontosat mondani...Rettentően megbántam,hogy a nevében írogattam neki,és tényleg semmi rosszat végül is nem írtam,csak a szakításunkról kérdezgettem.Most fogalmam sincs,hogy nézzek a szemébe vagy mit csináljak. Nincs merszem válaszolni az üzenetére sem. Biztosan nagyon megharagudott,talán el is vesztem őt. :( Mit tennétek a helyemben??? Előre is nagyon köszönöm!

17L


2011. okt. 14. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy vesztenéd el, ha már egy hónapja szakítottatok?
2011. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a volt pasimról beszélek,hanem a legjobb barátnőmről:(
2011. okt. 14. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:

ez nem "roppant gyerekes dolog" -ez egy nagyon durva jellemtelenség volt. Biztos, hogy elveszted a barátnőt is. Nyíltan, tisztán, hazugságmentesen alakítsd a barátságaidat,szerelmedet ezentúl, ez kemény lecke volt.

(én ezt tenném: tanulnék belőle a jövőre nézve)

2011. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vállalnod kell a felelősséget. Állj ki elé, és mondd el neki, hogy ezt tetted, megbántad, sajnálod, és kérd meg, hogy ne haragudjon.
2011. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Hihetetlenül sajnálom a dolgot,és komolyan 'félek' írni neki... Tudom,hogy nagy szemétség volt és megértem ha nem bocsájt meg,de én abba beleőrülök:( Rettentően szégyellem magam miatta.
2011. okt. 14. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne írj neki,hanem személyesen kérj bocsánatot...bár ebben a modern digitális világban lassan már nem sok különbség van a kettő között...de szerintem személyesen sokkal jobb az ilyeneket intézni,így láthatod a másik reakcióját és ő is láthatja,hogy komolyan sajnálod a dolgot...
2011. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van,jobb személyesen. Fogalmam sincs hogy nézzek a szemébe...Lehet,hogy nem tűnik nagy problémának,de senkinek nem kívánnám ezt a helyzetet..:(
2011. okt. 14. 20:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül is egy teljesen más ügyből kifolyólag keresett.Nagy kő esett le a szívemről,de a bűntudatom nem múlt el,ezért elmondtam neki. Elmondtam,hogy betudtam lépni a fiókjába,és ott írogattam a volt pasimnak,de a többi üzenetét még csak meg sem néztem. Először nagyon kiakadt,amit megértek,aztán utána eszembe juttatta,hogy kb. 4 éve egyszer elkérte a jelszavam és írt annak a fiúnak a nevemben aki nekem tetszett,mivel én nem mertem.A volt pasim volt az a fiú,és én akkor nagyon mérges voltam a barátnőmre,s egyben hálás,mert bejött a kis terve. A lényeg az,hogy dühös rám,nagyon dühös,de megmarad a legjobb barátnőmnek,aminek rettentően örülök!
2011. okt. 15. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!