Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudott a barátnőm hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudott a barátnőm hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Na szóval úgy volt hogy ma találkozunk erre hirtelen beteg lett egyik napról a másikre és lemondta hogy inkább ne találkozunk erre én megkérdeztem hogy ez ugye nem egy kifogás mert más programod van.... erre ő megharagudott de a másik hogy 2napja kérdezte tőlem hogy mit szólnák ha csütörtökön reggel bejelentené hogy mégse találkozzunk mert más dolga van.... ezért kérdeztem meg és erre csak lemondta... de a kérdésemen megharagudott nem abban a városban lakik ahol én hanem 24 kilométerrel odébb és most hogyan engeszteljem ki hogy ne haragudjon??? mert nem szeretném őt elveszíteni... segítsetek légyszi előre is köszi
2009. aug. 13. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem amiatt haragszik rád mert bunkó voltál vagy ilyesmi....hanem le akar koptatni...neked annyi, kész vége, sajnálom de le vagy neki írva, nem hozod lázba, van vkije stb...
2009. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előzőre ne is halgass! Ha már előbb elmondta hogy lehet hogy más programja van akkor miért haragszol rá? Lehetséges hogy ezért veszett össze veled, bár nem érte hogy ezért miért döntötte ki a bilit. Küldj neki egy virág csokrot.
2009. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az elsővel értek egyet. Ezért megharagszik rád??? Hát gonodlkozz már. Aki ezen képes megsértődni...kérdezz rá nyíltan hogy érdekled-e még egyáltalán.
2009. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és igen kiderült hogy az elsőnek volt igaza másvalaki jön be neki de akkor azt nem értem mért nem mondta el az elején mert egyik haverom látta őt mással és nem volt beteg azóta meg szóba se áll vele ha hívom nemveszi fel msn-en nem válaszol..... azt meg még nem tom hol lakik pontosan
2009. aug. 13. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:
A második vok. Hagyd a francba! Ha úgy döntött hogy melletted tölti a szerelmi életét, de összejött egy másik fiuval akkor ő a szemét! Keress mást, úgy látszik ő nem a nagy Ő volt!
2009. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!