Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudott mert azt mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudott mert azt mondtam neki hogy nem tudom, amikor megkerdezte hogy akarok-e egyutt lenni vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztalyomban, aki tegnap megkerdezte, hogyha akarom hogy egyutt legyek vele. En szegyenlos vagyok, s ezert azt mondtam hogy nem tudom. Egy puszival bucsuztunk el. Otthon atgondoltam a tortenteket, s rajottem, hogy mennyire hulye voltam hogy nem mondtam igent. Ma nem jott a suliba ( nem volt kotelezo jonni) , pedig eldontottem hogy ma megmondom neki hogy igen, akarok vele lenni. Otthon irtam neki egy uzenetet, s kerdeztem ha nem jon, hogy dumaljunk egyet. O erre azt kerdezte hogy miert. A valasz tolem az volt, hogy: csak ugy, de latom nincs kedved ^.^ . Erre o azt irta, hogy most nem tud jonni, mert van valami dolga. Azota mar 2 ora eltelt. Szerintetek nagyon elrontottam? Ezek utan vajon haragszik ram? Koszonom szepen a negativ es a pozitiv valaszokat is, mert tudom hogy megerdemlem.
2011. ápr. 15. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát vagy tényleg más dolga volt vagy meg van bántódva.Ha az utóbbi, akkor sztem pár nap és túllép rajta,hogy visszautasítottad, de ha megsértődött ezen,akkor nem érdemes foglalkoznod vele,hiszen akkor csak le akart fektetni és semmi mást nem akar tőled...ebben az esetben akkor még "jobban" is jártál.

De ha szeret és tisztel téged annyira,akkor csak ezért nem fog elfordulni tőled, majd megpróbálja elfogadni és majd vmikor később újra fog próbálkozni.

Az meg,hogy hibáztál-e,mikor nemet mondtál...sztem ezt neked kell eldöntened,hogy szeretnéd-e ezt az egészet vagy sem, nameg utána írtál neki,hogy részedről akkor mégis jó lenne...de sztem akkor biztosra kéne menned,hogy tényleg akarod-e. :)

2011. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eggyütt lenni vele? Mármint lefeküdni? Hány évesek vagytok?
2011. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 vagyok, es o 15... a "lefektetesrol" szo nincs, ezt o is tudja szerintem. En nagyon nagyon szeretnek lenni vele parkapcsolatban, es annyira banom hogy azt mondtam hogy "nem tudom" ! Nem akartam hogy ugy hangzodjon mintha visszautasitas lenne! Csak akkor az a kerdes nagyon egybol jott, es nem tudtam mit mondani. Annyira vissza szeretnem forditani az idot, amit sajnos nem lehet :( Remelem nem haragszik ram! Koszi a valaszokat!
2011. ápr. 15. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod, ebben a kérdéscsoportban, /Szerelem, szex/ az együtt lenni vele, azt szokta jelenteni, hogy lefekszel a sráccal. Nagyon megijedtem, de szerencsére megnyugtattál. Ha később is okosan gondolkozol, jó kapcsolatod lesz a sráccal.
2011. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!