Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudott rám, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudott rám, de mégis miért? Csak játék volt?

Figyelt kérdés

a pasival (19) jól kijöttünk, minden nap tali, smsek, megölelt és cirógatott, féltékeny volt ha más pasival dumáltam, úgy kezelt mintha a bnője lennék pedig nem az vok.

ráakart térni a szexre is de mondtam hogy én nem akarom és mondta hogy akkor oké, utánna is maradt a kapcs, semmi változás és csak jót nevettünk azon az estén...

aztán egyik nap olyan fura lett velem és azóta nem is taliztunk, ennek majdnem egy hete...mondjuk beteg is lettem és azért is, (tudta hogy beteg vok) és beszéltünk is azóta de olyan fura velem. másik csaj nincs képben ez 100% de akkor mégis miért lehet ez?


2009. szept. 30. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem az a legjobb ha megbeszéled vele a dolgot mert másképp nem tudod meg :S:)
2009. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Tényleg vele kellene megbeszélned, de akármi lehet. Lehet családi problémája is vagy ilyesmi.lehet csak eg kis idő kell neki és minden a régi lesz. Bár nekem is volt egy ilyen barátom, és engem azért hanyagolt el mert talált mást akivel elvan... Csak ő tudja elmondani neked hogy mi a helyzet.
2009. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tudja, hogy nem szexelhet veled, így már nem vagy olyan érdekes a számára. Az is lehet, hogy lelki alapon működik a srác, és mivel megrengett benned a bizalma, már nem vagy olyan értékes.

Rossz kedve lehet, hogy más megteheti majd veled, de neki nem lehetett.

El tudod képzelni milyen érzés lehet ez? Nagyon szar úgy szerelmesnek lenni, hogy a szeretett nő nem viszonozza.

Persze az is lehet, hogy hasmenése van vagy valami! :-D

2009. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én ezt nem értem, most jártatok vagy nem jártatok? Ha nem jártatok, kinek a hibájából nem?

Rá akart térni a szexre, ez hogy történt? Nem lehet, hogy csak szórakozott? Azt, hogy egy pasi elvan a társaságodban, de nem jártok, nem kell mindjárt barátságnak értelmezni.

Fura lett veled? Vagy nem vett komolyan és csak dugni akart, és most már látja, hogy veled nem lehet csak úgy - vagy azt hiszi, nem tetszik neked, és elkenődött. Én tudod mit tartok valószínűbbnek? Az elsőt! Mert egy szerelmes pasi nem hátrál meg, ha a nő nem fekszik le vele, amikor nem is járnak.

2009. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (ha nem is vallotta be), de ő azt hitte, hogy jártok és megrengetted a férfiúi büszkeségét. Meg kéne beszélnetek, mert amit te ártalmatlan cirógatásnak érzékeltél, az nála komoly volt és nem véletlen kezelt úgy más pasi előtt, mintha a barátnője lennél. Azzal, hogy belementél ezekbe a dolgokba, megerősítetted őt abban, hogy reménykedjen, hogy komolyabb is lehet köztetek. És lehet, most úgy érzi, hogy csak játszol vele.
2009. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy egy szerelmes pasi nem hátrál meg. Próbálkozik egy darabig, de aztán felhagy a dologgal, mert rájön hogy esélye sincs, és csak önmgát gyötri vele. Talál mást esetleg, vagy valamiért csalódik a hölgyben.

Velem ez utóbbi esett meg, szóval tapasztalatból is beszélek.

Volt egy lány akivel nagyon egy hullámhosszon voltunk, néha kavargattunk is, de végül belezúgott az eggyik legjobb barátomba. Összejöttek, aminek bár a saját érzéseimmel tisztában voltam, de örültem. Nagyon nyíltan beszéltünk mindig is, tudtam, hogy a korábbi pasijait megcsalta, de elmondta, hogy már nem csinálna hasonlót (szinte sírt közben). Aztán megtudtam, hogy bizony nem is egy sráccal csalta meg, és simán hülyének nézett. Na kb. ez volt az a pillanat amikor kiábrándultam belőle, és nem is keresem azóta, nem tudom megbocsátani neki, olyan érzés mintha engem csalt volna meg....


Na ezt a sztorit csak azért írtam le, hogy lásd ilyen is van....


22/F

2009. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem jártunk...

de a múltkor meséltem neki egy srácról aki járni akar velem és mondtam neki hogy az a srác nekem csak haver, nem tudok rá úgy nézni, és mondta hogy ez neki ismerős hogy ő akar vmit én meg nem:S

de nem tom hogy ezt honnan szedi mikor tudja hogy bejön nekem mégis azt mondta hogy nem lennem rám ideje a munkája miatt :S

2009. okt. 4. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mondta azt akkor, mert nem biztos benne, hogy ő bejön-e neked. Mert gondolom, ha tudná, már rég járnátok "hivatalosan". Tisztáznod kéne vele.
2009. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!