Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes rá várni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EdiZeJ kérdése:

Szerintetek érdemes rá várni?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a szituáció h adott 1 lány aki épp most zárja le véglegesen a kapcsolatát és mi elég sokat szoktunk beszélgetni meg minden azt is mondta h kedvel meg aranyosnak tart stb... csak azt nem tudom h érdemes lenne-e rá várni?
2011. szept. 28. 10:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na álljunk meg egy pillanatra....

Az hogy valaki kedvel valakit és aranyosnak tart az nem egyenlő azzal hogy akar is tőled valamit.

Ezt nem rossz indulatból mondom,de így más én is voltam hogy azt hittem hogy bejövök neki mint férfi,de hát sajnos nem.Így koppantam egy jó nagyot!Szóval csak óvatosan és ahogy előttem mondták ne nagyon lovald bele magad a dolgokban nehogy csalódás legyen a vége...

Amúgy sok sikert!

2011. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Érdemes várni bár nem sokat. Meg jó lenne tudni mért szakított az előző partnerével.
2011. szept. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tetszik, ahogy az ellenkező neműek között az egyszerű kedvesség és szimpátia is szerelmet jelent. Véletlenül sem barátságot, szimpátiát vagy kedvességet. Vagy szerelmesek, vagy undorodnak.
2011. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!