Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes várni rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes várni rá?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 2 hónapja ismerek rengeteget beszélek vele skype, már találkoztunk is, elhívtam moziba. Ugyan van barátja,de egyik este fölhoztam ezt a témát, hogy ha nem lenne barátja járna-e velem, ő azt válaszolta, hogy igen...

Én nagyon kedvelem őt és ő is azt mondta hogy kedvel engem!

Csak az az egy bökkenő, hogy most van egy barátja, viszont vele sokat veszekszik és mindenki a baráti köréből nem kedveli a mostani barátját mert elég beképzelt ... Mit tegyek????


2011. aug. 19. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
El fogja hagyni érted, ha ilyet mondott, csak idő kérdése. ne ugrálj, mert könnyebben eleshetsz, tartsd ezt a tempódat..
2011. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt akartam írni, mint az első! El fogja hagyni, legyél az ami eddig, legyél figyelmes stb, de éreztesd azt is hogy nem egy barát akarsz lenni.. (pont evvel hogy kacérkodsz egy esetleges kapcsolattal)
2011. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy ti még együtt lesztek. Eleve ha szeretem a pasim nem mondom másik pasinak hogy járnék vele ha ő nem lenne. Nekem ez kicsit fura.
2011. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mimano ***** válasza:
Remélem jól megver a barátja.
2011. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ge*i vagy utolsó :D Nem írta hogy szétszedi őket, azért kérdezte hogy várjon-e! Szeret valakit, aki úgy tűnik viszont szereti! Akkor?
2011. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csókold meg és minden kiderül...

Ha visszacsókol és rövid időn belül kidobj a barátját akkor azt a rövid időt érdemes megvárni. Amúgy meg éld az életed csajozz, úgyis tudja a számod ha akar valamit.

2011. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én fél éve várok valakire és kb ugyan ez a szitu ... nem szereti a barátját ,de megvárja amég elutazik külföldre melózni, és nem akar szakítani ,de már másokkal is kavar!
2011. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 WannaLaugh válasza:
mondd meg a csajnak, hogy egy orbitális análért cserébe kinyírod a pasiját .
2011. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha a lány nem szereti a mostani barátját akkor vagy mond neki hogy dobja..és járjon veled,.vagy várj még egy kicsit hátha a lány lép valamit:)
2011. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!