Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes várni vagy lépjek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni vagy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki most elmegy a városból és legfeljebb hétvégén tudnánk találkozni olyan átlagos, de nagyon szeretem és jól érzem vele magam. Vagy van egy másik pasi aki nagyon gazdag jól néz ki, de egy kicsit beképzelt viszont ő itt lakik és őt is kedvelem. Nem érdekel a pénz csak nem tudom melyiket válasszam és ne bántsak meg senkit.
2011. aug. 21. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt választanám aki elutazik... fiú vagyok de persze ez a te döntésed...
2011. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem érdekel, akkor nem tudom miért a másodikat választanád...főleg, h még nagyképű is...
2011. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem akkor járnál a legjobban ha 1 harmadikat választanál..
2011. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyértelműen az elsőt választanám, de elmegy és talán neki és nekem is jobb lenne külön és a másik srác meg segítene elfelejteni, de lehet hogy tényleg egy harmadik kéne aki rendes is és itt is lenne.
2011. aug. 21. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket sem, a távkapcs. nem szokott működni, a második muki meg egy görény valószínűleg.
2011. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!