Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes erőt fektetni még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes erőt fektetni még ebbe a lányba, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok, a lány 18. Másfél évig jártunk együtt.

Azt mondta, hogy "ő is szeret még engem, de úgy érzi, idő kell neki, hogy megváltozzon, mert így úgysem maradnánk sokáig együtt, túl hisztis, érnie kell még , valamint szabadságra is vágyik". Azóta is találkozgatunk heti 1x, néha egy-egy csók elcsattan, de ennyi. Én még nagyon szeretem őt, és fáj, hogy mégsem az enyém, és a találkozások után órákat agyalok még, hogy miért nem akar velem lenni, pedig ő is mondta hogy mindent megadtam neki, és nem rajtam múlt. Én meg rendszerint belemegyek az ilyen találkozásokba, mert hiányzik. Azt remélem, hogy ha velem van, újra rá fog jönni, hogy mennyire értékes vagyok számára.

Vagy mit kellene tennem? Pont az ellenkezőjét? Inkább ne beszéljek vele, ne gondoljak rá, keressek mást? Jól jönne pár tanács, mert nagyon magam alatt vagyok, amióta ez tart. És ez már vagy 4 hónapja. Csak szerelmes vagyok, és nem tudok logikus döntéseket hozni.


2011. máj. 8. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kellene a rendelkezésére állni, amíg nem kötelezi el magát melletted.
2011. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem keress mást.:S
2011. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A fiú akit én szeretek az is kb ezt csinálja és én is ugyanígy belementem minden találkozóba mert a hiányérzet annyira nagy, hogy már szinte fáj...

De erőt vettem magamon és két három telefonra nem válaszoltam akkor meg keresett személyesen és leültünk beszélgetni elmondtam, hogy én nagyon szeretem és mi azota is együtt vagyunk.


Viszont nálatok van körkülönbség és hogyha te vagy az első komoly barátja akkor lehetséges, hogy kialakult benne egy "bezártság érzet" azáltal, hogy más nem volt még az életében nem szerzet tapasztalatokat és ismerkedett másokkal is


Remélem segítettem, kívánom, hogy tudj boldog lenni! :DD

2011. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neki előttem már volt egy komoly barátja. Viszont nekem ő az első
2011. máj. 8. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit elhidegült már tőled az biztos.Jobb lenne ha nem te keresnéd őt,és egy kicsit hagyd lenyugodni a dolgokat...Ha ő nagyon akarja majd folytatni,biztosan felkeres téged.Addig is ne zárkózz el mások társaságától...
2011. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lépj tovább és a következő lánynál se számíts arra hogy életed végéig vele leszel, a mai fiatal nők már nem olyanok.
2011. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egy igazi vesztes vagy.
2011. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne találkoz vele egy ideig és ha fog utánad sírni akkor szeret :)
2011. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne vesztes attól, hogy szerelmes? Sajnállak, de jó tanácsot nem tudok adni, talán várj rá, hagy érjen kicsit, ha szeret, úgyis keresni fog. De párszor mondj neki nemet.
2011. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!