Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel éreztethetném a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel éreztethetném a párommal h igen is szeretem?

Figyelt kérdés
A párom (férfi) azt mondta nekem h nem érzi azt h szeretem, attól fél hogy elveszít, hogy én már nem szeretem őt. Pedig ez egyáltalán nem így van sőt egyre cs szerelmesebb és szerelmesebb leszek belé egyre jobban kötődöm hozzá. Kérlek segítsetek mivel éreztethetem h igen is szeretem?
2011. szept. 27. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fingj a takaró alá.
2011. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apró kis figyelmességekkel. Nem tudom, mennyi idős, és h megoldható-e, de pl. főzz neki egy finom vacsit amikor hazaér a munkából, vagy suliból, masszírozd meg, ha elfáradt, nézz vele olyan filmeket, amiket ő szeret, tegyél a kedvére. Meg persze SZEX :D mondogasd neki sokszor, h szereted, légy gyengéd. ezt éreznie kéne... :/
2011. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szex.
2011. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Arra is figyelj, hogy ahogy komolyodik a kapcsolat, gyakran beleszokik az ember (a takaró alá fingik xD)

Ezzel nem azt mondom, hogy a 30 éves házasoknál a férfi húzza be a hasát a nő meg sminkeljen a közös reggelihez, de próbálj úgy viselkedni kicsit mintha első randi lenne.

2011. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Brigitta22 válasza:
52%
Szerintem attol nem fogja jobban erezni h szereted ha mondogatod neki folyton h szeretlek kicsim stb...hidd el sokszor egy oleles egy kis odabujas,sokkalta tobbet er mint ezer szo!de azert a ferfit legjobban a hasanal lehet megfogni...fozd meg a kedvencet,es mondd meg hogy ezt neked csinaltam mert tudom hogy szereted!:) nekem bevallt...o latni fogja hogy erdekelled,es h igen is szereted ot!
2011. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!