Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolgokkal éreztethetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgokkal éreztethetném a párommal hogy mennyire szeretem?

Figyelt kérdés
Azt mondja külsőre én jövök be neki az összes exe közül a legjobban, és eddig még nem akart összeköltözni senkivel, én leszek az első, azt mondja rám várt =) (bár megvolt neki a nagy betűs szerelem). Van még esély hogy én lehetnék a felejthetetlen szerelem? Milyen apró dolgokat tehetek hogy még jobban szeressen?
2011. febr. 4. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hivd el a gyergyafényes vacsira. Ha nincs pénzed akk gyújts rá. Addig hivd fel mindennap és mond neki meg az igazat. Azt hogy szereted. Lány vagyok és ezt nekem biztos bejönne. Aztán ha a vacsihoz értek. Foglalj asztalt, hogy ne keljen várni. Előtte vegyél neki rózsát. Minennap szórd el bókokkal. és egy idő után meglátod hogy mi változott.
2011. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ő a pasi =)
2011. febr. 5. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:

ha te vagy a lány, akkor az ŐSZINTESÉG!

http://www.youtube.com/watch?v=_EzaRctnCsQ

^^ajánlom figyelmedbe!

légy te aki az első, akiből nem fogóval kell kihuzni az igazságot!nekem volt már egy 2 éves és egy 3 éves kapcsim, mindkettő a bizalom és az őszinteség hiánya miatt ment fuccsba

24F

2011. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hmm .. külsőre? mennyi idős vagy? szereted?
2011. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

légy önmagad, ne akarj exeire hasonlítani

kihozod belőle a változást, a felnőttet

nem az első szerelem a legjobb, az csak időben az első, lehet felejthetetlen, de nem az igazi feltétlen

szal lehetsz neki te az igazi

csak ne féltékenykedj ok nélkül, legalábbis ne vidd túlzásba, ne légy túl hisztis

de azért ne használjon csicskának és te sem őt pacskernak, :)

bár inkább az legyen veled mint acélbetétes :)

2011. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!