Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam, hogy magahoz terjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam, hogy magahoz terjen vagy szakitsak?

Figyelt kérdés

3 honapja jarok egy sraccal ( kozte egy 3 hetes megszakitassal ) , mivel csak az elejen ereztem,hogy fontos vagyok neki, aztan meg mintha ott se lennek , majd ujra ugyanez, iyen hullamban. es mostmar 2 hete nem hiv hetkoznap , mert " suli kozbe nincs ido " , hetvegen meg egyszer megkerdi, hogy kimegyek-e.Masoktol hallottam,hogy szeret es sohanem csalna meg, de akkor miert nem mutassa ki ?

gondoltam,hogy hagyom 1-2 hetig, nem irok neki, es , ha eszreveszi magat es ir, akkor szeret.

vagy van mas otletetek ?


elore is koszi szepen :)


16/L


2009. ápr. 26. 10:13
 1/5 Voguelilias ***** válasza:
100%

Üljetek le vele megbeszélni, hogy miért hanyagol minő 3 hónap járás után! Ha úgy gondolja, hogy szüksége van a szabadságra akkor szakíts vele. 3 hónap igen kevés ahhoz, hogy már így viselkedjen. Ne írj neki ne hívd ha jelentkezik akkor is mond meg, hogy találkozzatok mert szeretnél vele beszélni. Én ezt tenném, mert tapasztalatból tudom, hogy a volt barátom is ha összevesztünk és haza ment úgy volt vele, hogy úgy is hívni fogom. Csak pofára esett szakítás után, hogy abszolút nem hívtam.

18/L

2009. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igaz, hogy kevés az idő. de valamennyire ismered őt.mivel minden ember más lehet ez nála normális..pl én se bírom ha mindennap a nyakamra járnak.de száz szónak is egy a vége: meg kell beszélnetek.
2009. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
O mondta is, hogy szeret szabad lenni, es en azt meg is mondtam neki, hogy ezen a teren nem fogok utjaba allni , de azert ennyire megse kene elhanyagoljon ugy erzem :(
2009. ápr. 26. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a srácnak nem tetszik, hogy rendszeresen foglalkoznia kéne veled, akkor hagyd. csak veszekedés lesz belőle és később mégjobban hanyagolni fog. akinek nincs kedve egy csajhoz, hogy eleget legyen vele, az ne tartson csajt
2009. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fixáljatok le heti 3 napot amikor csak a haverjaival van, a többi idejét pedig igenis töltse veled, ezért vagytok egy pár.
2009. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!