Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam ugye? Szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ugye? Szakítsak?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel 1 hónapja járok.

Még csak egyszer voltam nálluk. Viszont úgy volt h a héten lejön. Kedden nem jött mert azt mondta hogy az anyja nem tud neki adni pénzt az apja meg nem tudja elhozni. Azt írta hogy a szombat 100%' Erre ír ma hogy az apja dolgozni van..csak busszal tud jönni. mondtam neki oké gyere. Erre írja hogy de menjek be a buszpályaudvarra és majd onnan megyünk hozzánk. Mondom nem tudsz eljönni?! Írtam neki hogy nem is akarsz te lejönni.. azt mondta leakar de inkább meg várja még az apja hazaér és akkor lejön vele.. mert ő nem "cinkeskedik".

Utána elment az uncsimhoz hogy lehet h vele lejön.. írta hogy majd legyek fennt msn-en. Ez még 10 órakor volt.. most látom hogy délbe belépett vipre de msn-en nem volt fennt. 25km-re lakunk egymástól.

Eléggé szomorú vagyok most =/

Szakítsak vele?


2010. aug. 7. 13:27
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Meg mondtam neki hogy úgyse jösz le.. és azt mondta hogy majd meglátod hogy lemegyek.
2010. aug. 7. 13:28
 2/22 anonim ***** válasza:
hát elég furcsa a srác én dobnám ha nem akarna találkozni velem és hülye kifogásokat találna ki majd jön másik 20/l
2010. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha másért nem azért érdemes szakítanod vele mert nincs már tekintélye a szemedben. Jól mondom?
2010. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
az előző pasimba is csalódni kelet. :S :@
2010. aug. 7. 13:30
 5/22 anonim ***** válasza:
lehet hogy rossz helyen keresgélsz nem ?
2010. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy szomorú vagy!

Nem tudom, hány évesek vagytok a barátoddal, de nem lehet, hogy béna egy kicsit és nem mer egyedül útnak indulni? Az nem bűn, legfeljebb kiábrándító. De nem büntetendő..

2010. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
én 15 a pasim 16.
2010. aug. 7. 13:38
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkor erről lehet szó. Azért 25km nem kis távolság, főleg 15-16évesen. Ezért akar a barátod mindenképpen az apjával kocsikázni. Én is utálnék buszon utazgatni..
2010. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ennyire nehezedre esett volna elé menni, mikor írtad, hogy 1x volt nálatok? Megsértődsz, mert erre kér? Oka neki lenne a sértődésre, hogy annyira látni akarod, de a lábadat nem tennéd ki érte otthonról.
2010. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Aztse tudja merre lakok.. írtam is neki és azt mondta h nem -e.. meg stb.

Mind1 ha itt lesz itt lesz ha nem nem. :S

2010. aug. 7. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!