Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit tegyek. Szakítsak vele? Hagyjam ott, vagy ne?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit tegyek. Szakítsak vele? Én egy 13 éves lány vagyok. A barátom pedig 17 éves. Az a baj hogy nem tudom mit csináljak. Hagyjam ott, vagy ne? Ugyan is mi már harmadszorra vagyunk együtt. Az első kapcsolatunk azért ment tönkre mert ő megcsalt engem. A második azért, mert nekem nem ment vele a dolog. Nem éreztem igazán hogy mit akarok tölle. Mert egyszer szerettem, máskor meg nem éreztem igazán hogy mit akarok. És ott hagytam még más okokból is. Akit érdekel írjon és még elmondom a többi okot is. De mikor ott hagytam, időközben összejöttem egy másik sráccal. A volt barátom nem akart rólam leszállni, szeretett volna velem barátilag találkozni. De én megmondtam neki hogy nem. Mert az volt a bajom hogy hogy gondolta hogy barátilag majd találkozom vele, mert mikor együtt voltunk, akkor se nagyon találkoztunk. Aztán elkövettem itt a barátaimmal egy hibát. De ezt most nem mesélem el. Ami miatt nagyon megharagudott rám a barátom. Aztán nem is beszélgettünk és még csak nem is köszönt nekem. Egy kicsit sajnáltam. Később ki szerettem volna vele békülni, és megbeszélni vele hogy sajnálom amit tettem és maradjunk barátok. De nem ment a dolog mert beszélgettünk és sajnos akkor megint megfogott benne valami. Nagyon szomorú lettem. Sírtam is. Ugyan is mondta hogy még mindig szeret engem. És azt is mondta hogy ő tudja hogy én most mit érzek. Hogy szeretem az új barátomat, és őt pedig szeretném elfelejteni, de nem tudom. És ebben igaza volt. Csak nem tudom hogy jól tettem-e mert akkor újra összejöttem vele. Mert még mindig szerettem. És a másikat meg elhagytam ez miatt. És most nem tudom hogy mit csináljak. Ugyan is mind a kettőjüket szeretem. És most azon gondolkodom hogy ott hagyjam e a barátomat akivel harmadszorra vagyok együtt. Több okból is ott szeretném hagyni. Mert nem is tetszik, csak a belső tulajdonsága miatt szerettem meg. Nem is tudunk rendesen soha találkozni. Egyszer ő viselkedik velem bunkón, meg ő kerül, máskor meg én. Meg ugye még mindig szeretem a másikat is. És még nagyon nem is vagyok felkészülve egy igazi kapcsolatra. És szeretnék újra szabad lenni. De nem tudom hogy mit kéne tennem. Nem merem neki elmondani hogy szeretném ha mindennek vége lenne. Mert annyira szeret engem. És még csak azt se tudom hogy mi lenne a legjobb ami okot mondjak neki hogy vége legyen. Kérlek titeket segítsetek.
2009. máj. 26. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
13 évesen még babázzál!
2009. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezt senki se fogja végigolvasni...13 évesen még ne gondolkodj ilyeneken és 13 meg egy 17 éves között nagy még a szakadék. Valamint már túl sok kaki van itt a gépezetben ahhoz, hogy ez egy kapcsolat legyen. Lépj tovább
2009. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
bocsi, h beszólok, de mi a francért kavarászol összevissza? nagy a korkülönbség is és nem is vagytok meg együtt normálisan. találj már egy normálisat aki szeret és légy vele boldog. nem kell itt keverni hol az egyikkel hol a másikkal. nem bírom az ilyeneket... azt javaslom lépj tovább minél hamarabb és találd meg a számodra tökéletes pasit. ennyi. cupp
2009. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

El sem lehet olvasni. Addigra belealszok! :)

Sorry!

2009. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
kis pisis vagy és máris nagynak érzed magad, hogy így találgatsz két pasi között...
2009. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van! Szerintem az lesz a legjobb ha ott hagyom a barátomat. És szabad leszek.
2009. máj. 26. 17:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most már túl vagyok a szakításon. Ott hagytam a srácot és jobban érzem most már magam.
2009. máj. 29. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!