Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak szexet akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szexet akar?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a barátom 25 éves...egy hónapja járunk, és én úgy érzem, hogy csak szexet akar tőlem, és arra vár, hogy megkaphassa aztán lelép...ezeket a dolgokat abból gonolom, hogy két hete jár nálunk ,de csak esténként mindennap, ráadásul úgy, hogy be sem akar mutatkozni a szüleimnek, és olyanokat mond, hogy senki se tudhatja meg hogy ő ide jár hozzám...:( és mindennap megemlíti a szexet...:( és én már egyre jobban el vagyok keseredve... oké, tudom, hogy ezek a jelek egyértelműek, de szerintetek van remény a változásra? :( nem tudom, mit csináljak...:( kérlek titeket, hogy segítsetek nekem...
2011. szept. 24. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

De buta vagy még.

Ha neki adod magad, garantálom h. egy életre megbánod. Küld el az anyjába...

2011. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Igaza van.

1. A szülők nélkül jobb egy kapcsolat.

2. Minek nagy dobra verni?

3. Persze, hogy le akar veled feküdni, egy jó kapcsolat alapja a jó szex.


Tehát, ha jó leszel az ágyban, biztos, hogy nem fog lelépni. Ha meg rossz, akkor biztos, hogy le fog lépni, akár most, akár több hónap múlva. Bár kétlem, hogy 25 évesen annyit várna rád.

2011. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

szerintem is csak meg akar dugni...én dobnám a p*csába :/...

vagy esetleg odaadnám magam, de próbálnám húzni a dolgot :)

2011. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...:'((
2011. szept. 24. 16:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Kár ezt tovább húzni,ezzel csak magadat alázod.Ha egy fiú nem akarna felvállalni,mert kínosnak tartja,hogy hozzám jár,másnap már nem kellene jönnie.Nem vagy prosti a piroslámpás házban,hogy szégyelnie kellene,hogy oda jár.A szülőknek pedig akkor is illik bemutatkozni,ha már elmegy hozzátok,ha nem az aranylakodalomra gyúr.Tehát nem csak kihasznál,de még tahó is.

Ettől miért akarsz te többet?Egy rendes kapcsolat nem ilyen,ott nem k.rvának,hanem királylánynak érezheted magad,akit a legszebbnek tart a párja és mindig vele akar lenni,nem csak este és nem csak titokban.

2011. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mennyire igazad van...:'(
2011. szept. 24. 16:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Be se akar mutatkozni?Senki nem tudhatja meg hogy odajár?biztos nem tart olyan szépnek,annyira,és nem akarja h a haverjai megtudják v valami...csak dugni akar,ameddig csak engeded..

Ne,ne tedd,ne feküdj le vele,találsz normális pasit,az ilyen nem érdemel meg téged..

2011. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
vagy egy nagy s*ggfej....vagy csak meg akar fektetni csatlakozom az előzőkhöz dobd ki a francba
2011. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oké, megteszem, ha lesz erőm...de az a baj, hogy szeretem....és nagyon kötődök hozzá...de ha ez így megy tovább, akkor nem szenvedek tovább....csak tudjátok mindig bennem van az, hogy hátha meg tudom változtatni...de ez a remény mindig meghal....:(( aztán kezdődik előről...:(((
2011. szept. 24. 18:48
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarsz változtatni valakit,akkor az azt jelenti,hogy ő nem hozzád való.Minek húznád az idődet,ha már 1 hónap után is tisztán látszik,hogy a dugásra hajt?Inkább szenvednék pár hetet a szakítás miatt,mint,hogy lefektessen,aztán elhagyjon.
2011. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!