Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Love.hu-n meg lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Love.hu-n meg lehet találni az igazit, vagy minden pasi ezen az oldalon csak szexet akar?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz.
2011. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akarj te is csak szexet. "Igazi" amúgy sem létezik.
2011. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekem a love.hu-ról volt egy hosszabb kapcsolatom. Igazából a neten bárhol találsz normális embert. Nézzük a chat.hu-t. Kik vannak ott és milyen híre van?

A párommal ott ismerkedtünk meg egyszer hajnali órában (amikor tudjuk többnyire a szexet akaró férfiak vannak) jól elbeszélgettünk. 2éve, hogy együtt élünk.

24L

2011. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne a neten keress párt.
2011. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, hogy egy épkézláb levélre, amiben talán látszik némi igyekezet sosem érkezik válasz, pedig minden Nö azt harsogja, hogy "normális pasi kell".

Tudom, ilyen esetben nem jövök be, de könyörgöm, ha egy normális embernek állítom be magam, akkor küldök ennyit, hogy "Köszi, de nem!". Szerintem ez lenen a minimum.


Szórakozásból küldtem már ilyen hangvételü levelet, hogy: "szija cicca ojan szexy van kedved szexelni?"

Itt leglább elküldtek a kurv@ anyámba.

Ennyit erröl.

2011. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mi Love.hu-ról ismertük meg egymást a párommal.2.5 éve vagyunk együtt.Együtt is élünk,eljegyzés is volt,és jövőre lesz az esküvőnk.Úgyhogy nem reménytelen,bár tény,hogy ritka a normális pasi...

23/L

2011. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a love.hu még most is ingyenes?
2012. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!