Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szexet akar vagy mast...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar vagy mast is? Hogyan tudom meg a valodi célját?

Figyelt kérdés
Egy pasival sokat beszélgetek neten keresztül, hol ő ir hol meg én! Barátságnak indult az egesz! Aztan meg azon kapom magam hogy azt irja hiányozni fogok neki ha el utazom! Kiss idő elteltevel elojött a szex téma is!szo mi szo a fantáziam nekem is be indul töle!aztán meg egyre gyakrabban jött elő a téma!!azt hangoztatja hogy ő nem akar komolyodni! de sokszor azon kapom magam hogy nézem s ő is engem,mikor beszélünk mindig nagyon mélyen a szemembe néz!! sokszor meg fogja a karom,néha megy el mellettem es csak ki mondja a nevem! ez mi??
2011. jan. 25. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Te jó ég, megvan neked a nyolc általános? Csak a helyesírás miatt kérdem.

Egyébként szerinted honnan a pokolból tudjuk, hogy mit akar a barátod?

2011. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem magyar vagyok csak enyire tudok!! sajnalom
2011. jan. 25. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, de beszéljétek meg egymásközött.
2011. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most akkor csak a neten beszélgettek vagy az életben is talalkoztatok?

Neten keresztul mindneki batrabb- ha a valo életben nem a szexszel nyitott, akkor nem biztos, hogy csak azt akarja.. Te tudod a valaszt, mert Te ismered...

2011. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az életbe is találkozunk minden nap szinte!!
2011. jan. 26. 06:52
 6/6 anonim válasza:
Nos szerintem ez 100% akkor derül ki, ha az elsőn túl lesztek!Amúgy meg ha nem akar többet fogd fel egy jó kalandnak!!!
2011. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!