Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyik arca a valódi?

Figyelt kérdés

Nem tudok megbízni a barátomban. Követett el hülyeségeket,de sosem csalt meg. Nem iszik,nem jár bulizni,soha egyik barátnőjét sem csalta meg és engem sem. Neki is és nekem is ez a leghosszabb kapcsolata eddig. (majdnem 3év) Eddig max 1-2hetesek voltak neki.

Én megcsaltam...tudja,hogy vmi volt köztem a sráccal,majdnem tanúja is volt,de mégis ő könyörgött,hogy ne hagyjam el,mert nagyon szeret.

Azt mondta mindig is,hogy velem akarja leélni az életét,hogy össze szeretne költözni és hogy soha nem akar mást.

Az összeköltözés sikerült. A kezem is megkérte,de mivel túl fiatalok vagyunk én nem veszem komolyan,nem úgy mint ő.

Ha valami bajom van mindig segít,soha semmit nem sajnál tőlem. Mondtam neki,hogy félek,hogy mégis meg fog csalni. Erre annyit mondott,hogy miért csalna meg,ha szeret.(azt állítja,hogy ennyi idő után is SZERELMES) és még azt is mondta,hogy ha más megtetszene neki,akkor előbb szakítana,de hogy amúgy meg nem történhet ilyen,mert sosem csalna meg és nem cserélne le senkire.

Tegnap összevesztünk,már úgy voltam vele,hogy hazaköltözöm,de erősködött,hogy ne,mert ő velem akar lenni és szeret.

Előttem mégis olyan képek vannak,hogy kidob más lány miatt és nekem el kell tőle jönnöm és az én helyemet más veszi át.Félek.

Szerintetek van benne valami? Vagy tényleg szerelemmel szeret?


Vannak rossz tulajdonságai neki is. Pl. ha én megütöm,akkor van,hogy visszakapom. Nem olyan erővel,de visszaadja. Néha olyanokat vág a fejemhez,hogy én kiszolgáltatom magam vele,mert pl.ő szaladgál nekem boltba,meg este gyógyszertárba,ha kell.

Állandóan azt hallgatom,ha összeveszünk,hogy én sosem törődöm vele,meg hogy 0 amit nyújtok és hogy rajta látni,hogy szeret,mert mindig ő jön oda hozzám és én magamtól nagyon ritkán megyek oda hozzá.


Hiába mondom neki,hogy tudom,hogy nem szeret,de folyton azt állítja,hogy igenis szeret. Már mondtam,hogy mondja meg,ha azt akarja,hogy ne éljünk együtt,de akkor meg lehülyéz,hogy hogy gondolhatok ilyet,mikor ő ennek örül.


Szerintetek? Mit gondoltok erről a srácról?


2011. okt. 14. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te reagálsz valamit nagyon túl. Elmondta hogy szeret, többnyire érezteti is veled, még ha nem is tökéletes. Úgy vettem észre abból amit írtál, hogy csak te képzelsz be magadnak rémképeket...
2011. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tafit válasza:
Elösször is Nyugi ne kételkedj a párodba nem biztos hogy megcsal.Vagy csak a büntudatot mondatja ezt veled mert te már megtetted és félsz hogy visszakapod.Ne mond neki hogy tudod hogy már nem szeret téged mert megbántodhatod vagy magad ellen hergeled.Most azért nem bizol meg benne mert túlságosan is hű hozzád és ez a gyanus??Lehet hogy van sara de nem akkora hogy ezt ö megcsalásnak vélje.De az jó ha segit és nem sajnál töled semmit igy mutatja ki hogy fontos van neki.Néha szinézkedik is ahogy irtad mert felhozza hogy ö megy oda hozzád.Csak azért mondja hogy figyeljél rá mert azt érzi hogy elhidegültél töle.Ha szereted öt figyeljetek egymásra.De a bizalom a jó párkapcsolat alapja.
2011. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te megcsaltad, aztán azon siránkozol, hogy mi van, ha megcsal? Igazi szemét önző nő vagy! A te fajtád miatt ábrándulnak ki belőletek a férfiak. Üljél le szépen a seggedre, és örülj, hogy ezek után is szeret az a szerencsétlen. Jobban járt volna, ha azonnal lelép a p.csába!
2011. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gergo_30F ***** válasza:

"Mit gondoltok erről a srácról?"

hogy nálad jobbat érdemel, tényleg ott kellett volna hagynia, mikor félredugtál. őszintén szurkolok neki, hogy mihamarabb kinyíljon a csipája, és úgy vágjon ki, mint a macskát...

2011. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szerintem ez a tipikus "mindenki magából indul ki" szitu.

Megcsaltad, ő ezt tök simán megbocsátotta, te meg azzal traktálod őt, hogy ő biztos nem szeret téged, és biztos elhagy...

Már ne haragudj, de ebben a kapcsolatban nem ő viselkedik érdekesen, hanem te. Nem tudom te mit vársz el egy kapcsolattól, de hogy előbb utóbb ezzel a viselkedéssel elmarod magad mellől az is tuti.

Én hiszek az önbeteljesítő viselkedésben, ami azt jelenti, hogy ha valamit nagyon nem akarsz, és aszerint cselekedsz, az rendszerint be fog következni, mert az események úgy alakulnak, ahogy pont nem akartad.


Amúgy azt sem értem, hogy egyáltalán miért ütöd meg? Ha szereted mért csaltad meg? Ha nem szereted minek vagy vele?


27/n

2011. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen arcokból lehet válogatni? Az övéből és a tiédből? Szerintem a sajátja a valódi. Lehet, hogy szeret mártírkodni, de ez távol áll a megcsalástól.
2011. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bocsi, de szerintem csak annyi a "hibája", hogy szeret... lehet, hogy te csinálsz valamit rosszul, nem?
2011. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy gyerek sem érzi biztonságban magát, ha nem elég szigorúak vele.
2011. okt. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Engem az érdekelnek,hogy ennek ellenére elhihetem-e neki,hogy SZERELEMMEL szeret?

Mert mikor mondtam neki,hogy tudom,hogy szeret,de ez csak alap szeretet,akkor ő mondta azt nekem,hogy nem alapszeretet,hanem szerelem.

Egyébként nem úgy csaltam meg,hogy lefeküdtem mással,csókról volt szó,de ő erről se tud.Mindössze annyit vett észre,hogy a másik sráccal nagyon megértjük egymást.De amikor a srác felajánlotta nekem,hogy szakítsak a barátommal miatta,akkor közöltem vele,hogy eszemben sincs,mert szeretem.

2011. okt. 15. 12:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek ellenére, az isten áldjon meg? Mi szól ezellen?
2011. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!