Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem mondják el a valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem mondják el a valódi okot? Nem lenne egyszerűbb?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj elutasít egy srácot vmi hülye dumával h "nincs meg a szikra" annak mi értelme? Sztem sokkal jobb lenne ha elmondanák az okát pl "ha kigyúrtabb lennél, lehetne esélyed" vagy "bocs, de nekem túl jófiús vagy" vagy akármi. Ha nem tudod mi a baj veled, akkor honnan tudhatnád min kéne változtatnod? Csak jön a sok "nem kellessz" és nem tudod mért. Sokkal nehezebb így. Ezen gondolkodtam. Mi véleményetek erről?
2011. máj. 8. 11:28
1 2 3 4
 1/33 napietus ***** válasza:
100%

miért, Te minden nőbe beleszeretsz, akivel nincs különösebb küllemi/belső probléma? mert akkor zsúfoltak lehetnek a napjaid, nem beszélve az érzelmi viharokról :P


saját nevemben beszélek: ha nincs meg a "szikra", akkor tőlem lehet olyan tested, mint Schwarzinak 20 éve, olyan modorod, mint egy spanyol grandnak és olyan agyad, mint Lékó Péternek, akkor sem fogom széttenni a lábam csak azért, mert nincs különösebb kifogásom ellened. ugyanokkor konkrét hibát sem tudok mondani, ha nincs...

2011. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem is sokkal egyszerűbb lenne megmondani nyíltan, hogy mi a helyzet! :D

Utálom az ilyen "nincs meg a szikra", "lehet belőle valami, csak nem most", stb. dumákat. Mert akkor a fiúkban általában ott van az, hogy talán ha kitartóbb, akkor tényleg lehet valami, közben csak vesztegeti az idejét... xD

Sokkal jobb szerintem, ha egy csaj közli konkrétan, hogy mi a helyzet. Ahelyett, hogy túlbonyolítaná a dolgokat. :D

2011. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Igen! Mert akibe nem, arról meg tudom állapítani h mi baj vele. Főként a természetük, jellemük egy része nem tetszik. Kevés ilyen ember van. Magyarul ha nem jön be akkor meg tudom mondani hogy miért nem jön be. Azt hittem ez mással is így van.
2011. máj. 8. 11:36
 4/33 anonim ***** válasza:
32%
Mert a legtöbb lányban nincs hozzá elég gerinc. Meg nem akarják bevallani, h a külső a legfontosabb nekik.
2011. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
Volt, hogy elmondtam a srácnak, többek között azért nem megyek bele a dologba,mert nem tetszik. De hozzátenném ez nem egyedül a külsőn múlik. Csak akkor mondom ezt rögtön, ha más akadályt is látok mellette... Amúgy meglepő, mennyire jól viselik a srácok, ha őszinték vagyunk. Viszont én sem teszek ilyet jó szívvel. Mert mi van, ha később más miatt megtetszik? Akkor meg bebukom már az elején.
2011. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
11.31 nek ment a válaszom. És úgyértettem kevés olyan ember van akiben minden tetszik, de akiben minden tetszik abba beleszeretek :D
2011. máj. 8. 11:39
 7/33 napietus ***** válasza:
100%
csak a jelenlegi ismerősi körömben 20-25 olyan pasi van, akinek sem a jellemében, sem a külsejében nem tudnék a legnagyobb rosszindulattal sem semmi negatívat mondani. de, ha nem lennék férjnél, és valamelyik próbálkozna, akkor sem lenne esélye. nem vonzódom hozzájuk egyszerűen. pedig külsőre jó pasik, udvariasak, tanultak stb.
2011. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
42%
11:37 Nyugi, ha külsőre nem tetszik, akkor más miatt se fog soha megtetszeni, mert nőből vagy.
2011. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
65%
Volt már rá példa :)
2011. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan sose mondtam ilyen szöveget, inkább szimplán elküldtem a kedves embert... xD

De van, hogy valaki irritál, utálod, nem bírod elviselni, vagy szimplán csak nem akarsz vele semmit, de nem tudod megmondani, hogy mi nem jó, mert nem elemezgetem ki mindenkinek minden apró kis pontját, ránézésre, vagy pár találkozás után érzem, hogy stimmel-e minden, vagy nem.

Most ha azzal jövök, hogy valószínűleg túl kevés/túl sok benned a tesztoszteron, a feromonjaid nem vonzzanak, akkor hülyének nézel. Pedig sokszor ez az oka. És hiába viselnél pl. kék kontaktlencsét, gyúrnád ki magad, használnád a legszuperebb kölnit, ezen akkor se tudnál változtatni.

De benned pl. nem tetszik a jellemed, tipikusan olyan mondd meg most aztán tényleg típus vagy, és a halál f@sza se akar folyton mindent megmagyarázni. :D Fogadd el és kész.

2011. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!