Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem mondják el a valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem mondják el a valódi okot? Nem lenne egyszerűbb?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj elutasít egy srácot vmi hülye dumával h "nincs meg a szikra" annak mi értelme? Sztem sokkal jobb lenne ha elmondanák az okát pl "ha kigyúrtabb lennél, lehetne esélyed" vagy "bocs, de nekem túl jófiús vagy" vagy akármi. Ha nem tudod mi a baj veled, akkor honnan tudhatnád min kéne változtatnod? Csak jön a sok "nem kellessz" és nem tudod mért. Sokkal nehezebb így. Ezen gondolkodtam. Mi véleményetek erről?
2011. máj. 8. 11:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
22%
Akkor valszeg csak te gondolod h ronda vagy, v mellette sok pénzed van. Ha téged irritál, nézd meg előbb a százalékot, aztán ne olvasd el! Attól még másnak segíthetek, aki hasonló cipőben jár, mint én.
2011. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 napietus ***** válasza:
100%
nem akarok beleszólni, de mondjuk azzal, hogy minden kérdéshez leírod sokszor, hogy "mindegy, a nőknek csak a külső fontos", nem tudom, kin segítesz...
2011. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
21%
Pl. annak, aki nem érti h miért nem kell a nőknek, mert egyrészt megtudja, másrészt változtathat a külsején, ha tud.
2011. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%
És mit tehet egy olyan ember, aki látszólag rendben van, de azt a bizonyos kémiát senkinél nem indítja be? Mert sajnos ilyenek is vannak. :(
2011. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
74%

Mint példáúl én ? Hát fene tudja, tényleg mindennel próbálkoztam, sosem megy. Pontosan miért hááát az jó kérdés, eljutunk a beszélgetésig ott pedig leragudnk aztán ennyi. Lehet én cs*szek el valamit nem tagadom de az is való, hogy halvány őszi rózsa mit kellene változtatni. Volt egy hölgyemény mai napig tisztelem aki szépen kifejtette, hogy mi nem felel neki meg.

Viszont ne menyjünk messzire, nem szeretnék megbántani egy lányt sem de a két nem közűl néha nem a férfiak azok aki nem tudják mit akarnak valójában.

2011. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

13:05

Egyik sem talált. És ezzel tényleg senkin nem segítesz. Szörnyen felszínes vagy, és valószínűleg szörnyen felszínes környezetben élsz. De nem mindenki ugyanolyan, mint te, ergo a "tanácsaid" totál értéktelenek. Én pedig nem vagyok olyan, hogy csak elsiklok a problémák fölött, szóval nem fogom csak "nem elolvasni", amit írsz, hiába divat manapság.

Az ilyen "hivatalos" helyek, meg az interneten leírt életvezetési tanácsok pont olyanok, mint a politika: semmi közük a való élethez. Nézz ki az utcára: aki valaki kezét fogja, az mind szupersztár-kinézetű? Sőt...ismersz egyáltalán olyat? Az emberek csak átlagemberek, senkinek nicns tökéletes külseje, ergo ha a gonosz nénik csak az ilyet fogadnák el, már kihaltunk volna. De mint látni, még nem tettük. Éppen azért, mert nem leírásokból tanuljuk az életet, hanem tapasztalatból és ösztönből.

2011. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
28%
Addig oké, h nemcsak a szupersztár kinézetű embereknek van esélyük párkapcsolatra. Viszont nagyon ronda férfit soha sehol nem láttam bnővel. Ez azért nem hiszem h véletlen, ahogy az se, h engem is minden lány lekoptat a külsőm miatt.
2011. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát akkor élj csúnyán egyedül tovább míg meg nem halsz. Ha neked ez kell...
2011. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
87%

69%-os megnézném a külsőd, csinos nőként. Komolyan. Mert nem tudom elhinni amit leírsz hogy annyira ronda lennél....


Válaszolva a kérdésre: a "szikra" az ami beindítja az érzelmeket. Ami sokszor villámcsapásként érkezik, egy illat egy érintés vagy tekintet akármi hatására. vagy egy jól sikerült találka után elkezd hiányozni a másik.... ez a külsőtől és a pénztárcától független dolog.


Én egy csinos (Megkockáztatom, szép) nő vagyok, és volt modell pasik vastag pénztárcával, volt átlagos csóró és nem túl szép, szintén csóró..... volt elég sok pasim, mindenféle. A csúnya nem feltétlen volt pénzes.

A mostani barátom (lassan sajnos ex lesz) egy jóképű, de üres zsebű pasi. Ő hiába nagyon jó pasi, de nem működik és 5 év és egy közös gyerek után is be fogjuk fejezni.


Erről ennyit.


26L

2011. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Tudod miért nem kellesz a lányoknak, kérdező? A kérdés alapján egyértelműen látszik, hogy erőszakos és fafejű vagy emellet mindenkiben bűnöst látsz akinek nem tetszel mintha szándékosan tenné, hogy neked ártson. Tessék itt a válasz, akkor kezd el változni. Vagy csak olyan válasz jó ami neked tetszik? :) Szóval nehogy elfogadd a válaszokat, inkább erősködj, hogy az nem úgy van és szenvedj tovább! Hű de jó.

Fogd már fel, hogy nem te vagy a sz*r attól hogy valaki nem lesz szerelmes beléd! Mi olyan borzalmasan bonyolult ezen?

2011. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!