Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem mondják el a valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem mondják el a valódi okot? Nem lenne egyszerűbb?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj elutasít egy srácot vmi hülye dumával h "nincs meg a szikra" annak mi értelme? Sztem sokkal jobb lenne ha elmondanák az okát pl "ha kigyúrtabb lennél, lehetne esélyed" vagy "bocs, de nekem túl jófiús vagy" vagy akármi. Ha nem tudod mi a baj veled, akkor honnan tudhatnád min kéne változtatnod? Csak jön a sok "nem kellessz" és nem tudod mért. Sokkal nehezebb így. Ezen gondolkodtam. Mi véleményetek erről?
2011. máj. 8. 11:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a tetszés és a szerelem nem egy logikus dolog amit meg lehet magyarázni! Ezen kívül a nők máshogy gondolkoznak mint a férfiak. Ez nem egyértelmű eddig? Vagy tetszik valaki vagy nem. És lehet hogy az egyik emberben az tetszik meg hogy kék a szeme, aztán azt hiszi akkor ő most a kék szemre bukik. Aztán a következő alkalommal meg úgy beleszeret egy barnaszeműbe hogy csak... Érted? Hiába változol akárhova, mert ezt nem lehet szabályozni! Másrészt meg minden ember más! Hiába változol meg az egyik lány tanácsa szerint ha a másikat az a dolog egyáltalán nem érdekli. Nem változtatni kéne hanem keresni azt aki téged szeret. És ez sokkal könnyebben menne ha nem tekintenél alányokra gonosz bűnösként csak mert nem akarnak veled lenni.
2011. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 napietus ***** válasza:
100%
így van, ahogy az utolsó mondja, indokolni a hatóság köteles, nem a lányok. az másik cég :)
2011. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Fogadd el h sz_r vagy, de nem mondom meg miért. Értem én :D. Csak azt tanácsolják legtöbben, hogy ha nincs sikered a nőknél, változtass magadon. Elég nehéz úgy változtatni, ha a "visszajelzések" alapján gőzöd sincs min kellene változtatni.
2011. máj. 8. 11:50
 14/33 anonim ***** válasza:
34%
A külsődön, egyértelmű. Minden lánynak csak az számít, hiába tagadják.
2011. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 napietus ***** válasza:
100%

írta már valaki, de mire mennél vele? pl. velem akarsz ismerkedni. tegyük fel, nem jössz be, de nagyon. mivel erőszakoskodsz, hogy indokoljak, azt mondom kínomban, mert arra neveltek, hogy felelj szépen, ha kérdeznek, hogy nem tetszik a szemed színe, mert pl. kék én meg a zöldet szeretem. ezen felbuzdulva veszel zöld kontaktlencsét, hordod szorgalmasan, gondolod, most már semmi baj, és csajozol úgy. nade másnak meg a zöld nem tetszik, vagy eleve búzaságnak tartja a színes kontaktlencsét egy férfinál.


szóval ez így nem fog célra vezetni, akárhogyan csavarod. mint írtam, itt nem egy hatósághoz fordulsz kéerelemmel. mert ha így lenne, akkor indokolják az elutasítást, azon változtatsz, legközelebb jóváhagyó határozatot fogsz kapni. de ez nem így működik. nem egzaktak ezek a dolgok.

2011. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Az ápoltság gondolom mondhatom,hogy a legtöbb embernél alapkövetelmény és ha igényes lányt akarsz,akkor a műveltség is.

Itt látom sokan erőlködnek,hogy végre észrevegye valaki,hogy úgy gondolják a lányoknak csak a külső fontos.Ez tény,hogy vannak ilyen lányok,ahogy vannak ilyen fiúk is.Ez az a réteg,amelyik nem hosszútávú kapcsolatra törekszik,hisz a szépség múlandó.

De ne várd,hogy egy lány megmondja neked,hogy milyennek kellene lenned,ahhoz,hogy mindenkinek te kelljél.Remélem ezt te sem gondolod komolyan.

Találd meg a saját stílusodat és ehhez keress olyan párt,akinek ez jön be.De fogadd el az olyan válaszokat is,hogy ha valakit nem vonzol.Fontos a kémia és ezt egyetlen hajfesték vagy ruhadarab sem képes befolyásolni.Ezért nehéz a párkeresés.

2011. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

A "nincs meg a szikra" elég valódi ok. Ha meg nem érted, az nem az ő hibájuk. Mint már leírták előttem, ez nem egzakt, nem egy kevés változóval számolható racionális egyenletrendszer, amiben ha változtatsz 1 tagot (pl. kigyúrtság) máris kijön a tökéletes eredmény. Sok jelentős tag rejtve marad, a felszínesebb emberek észre sem veszik ezeket, csak sírnak, hogy miabaj. Egyszóval ahelyett, hogy ráerőszakolnád az egyenletet egy adott eredményre (az adott lányra), inkább keress mást. Kinek hamar megvan, kinek nincs, az eloszlás nem egyenletes.


Te 69%os, nem akarod szépencsendben tarkónlőni magad ahelyett, hogy telefröcsögöd az interwebet a baromságaiddal, te szánalmas nyomoronc?

2011. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
tényleg olyan hihetetlen, ha valaki nem azért hagy el, mert külsőleg nem vagy tökéletes? a "nincs meg a szikra" annyit tesz, hogy nem tud úgy rád nézni, mint a szerelmére. ez nem jelenti azt, hogy nem lát mondjuk jóképűnek, de egyszerűen nem érez hiányt, ha nem találkoztok sokáig, nincsenek a gyomrában "pillangók", ha rád gondol. enélkül pedig nem megy.
2011. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
33%
12:44 Ha nem hiszed el, lelked rajta. Attól még tény, h egy nagyon ronda férfi nem kell egy nőnek se. A személyeskedésben pedig nem leszek partner.
2011. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

12:57

Asszem neked már egyszer elmeséltem, hogy én is ronda vagyok, oszt mégis kellek, naháááát! A hiba benned van, nem rajtad.

És tökmindegy, személyeskedsz-e, a lényeg az, hogy hanyagold a gyiket, mert rohadtul irritáló vagy, és senkinek nem segítesz semmiben. Nem csoda, hogy nem kellesz senkinek sem.

2011. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!