Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ennek a lánylak a valódi neve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ennek a lánylak a valódi neve?

Figyelt kérdés

[link]


"magamról" részt olvassátok el, oda minden le van írva

köszi :)


2011. júl. 14. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
nem ismerősöm, nem tom elolvasni, bejelölni meg nem fogom.
2011. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen információ ami hozzáférhető nem ismerősöknek az a neve:Szenei Leila.
2011. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Leila only shares some profile information with everyone. Ha ismered Leila-t, add her as a friend."


Másold be ide a szöveget!

2011. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igazából nem a szöveg hanem a kép a lényeg

de itt aszöveg:

Szia mindenki!

Kérlek benneteket, hogy olvassátok ezt el és segítsetek hogyha tudtok!


Én nem Szenei Leila vagyok, ez csak egy kitalált név.

( TEHÁT A FÉNYKÉP A FONTOS NEM A NÉV )

A kitalált név mögött egy fiú áll. Ez a fiú keresi a képen látható lányt. Meg akarja találni, mert fülig belezúgott!

Kérlek szépen, ha ismered ezt a csodaszép lányt, akkor írj vagy jelezz vissza, mert ez nekem nagyon fontos!


és, "Leila" : Szia, ne haragudj rám, ha ezzel neked kellemetlenséget okozok.

Ne haragudj, hogy megtaláltam a képedet a neten.

Ne haragudj rám, hogy beléd szerettem.

Ne haragudj rám, hogy ezt csinálom. Bocsánat a névért és a profilért. Lehet hogy szánalmasnak tartod ezt, nem tudom. Csak azt tudom, hogy amikor megláttalak ezen a képen, olyat éreztem amilyet még sohasem. Teljesen elkápráztatott. És azt is tudom, hogy, vagy már egy hónapja nem tudok úgy elaludni este, hogy meg ne nézzem ezt a fényképet rólad.

Tudom, hogy nap mint nap rengeteget gondolok rád, hogy vajon milyen lehetsz valójában. Hogy ott vagyok veled azon a pályán, ami a képen van. Érzem az illatod, látom a gyönyörűséged. A szemed, a szád, minden egyes csodálatos porcikád. Hallom a hangod. Csak ülök és nézlek.. és a hideg kiráz.

Azt is tudom, hogy meg akarlak ismerni, ahogy azt is, hogy hihetetlenül bezártalak a szívembe. Ami tele van érzelmekkel feléd.

De azt sajnos nem, hogy ezt te hogyan fogod lereagálni ha eljut hozzád. Nem tudom, hogy ki fogsz-e nevetni. Nem tudom.. de meg akarom tudni. Tudni szeretném, hogy ki vagy. És szeretném, ha te is tudnál rólam.

Hogy van itt egy fiú, aki talán viccet csinál magából az interneten mindenki szeme láttára, de nem érdekli. Most csak Te érdekelsz.

Remélem megtalállak.


És hogyha van olyan fiú, akivel ti már nagyon szeretitek egymást, akkor, te "szerencsés fiú" : hatalmas kincs van a kezedben, de ezt gondolom te is tudod. Becsüld meg, óvd, féltsd, vigyázz rá. És te se haragudj rám ezért.

2011. júl. 14. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te vagy az aki létrehozta Laila adatlapját. Ha csak egy képet találtál róla, honnan tudod, hogy magyar? Honnan tudod ,hogy nem 10 éves kép? Amúgy sok sikert a megtalálásához:)
2011. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te vagy ez a srác?

Nem normális dolog ez,soha nem láttad.Egy képről nem lehet megítélni semmit,még azt sem,hogy szép-e élőben.Na meg a személyiséget végképp nem árulja el.

2011. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

perszepersze, igazatok van, azt kellett volna írnom, hogy nagyon megtetszett.

És igen, kiderülhet hogy inkább csak ebbe a fotóba vagyok szerelmes.

Amúgy az biztos hogy magyar és olyan 2-3 éves kép lehet.

2011. júl. 14. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
ez egy kamu profil ne dőlj már be!!!
2011. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kamu profil..persze hogy az
2011. júl. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!