Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nevezik valódi, puszta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nevezik valódi, puszta, letisztult formában igazán szerelemnek?

Figyelt kérdés

Több szakítás, megbántás, megalázás és más párkapcsolatok után is csak vissza-vissza gondolok Rá...

miéért? Ő volt a legelső. Neki adtam a szüzességem, vele éltem át a legszebb és legrosszabb pillanatokat. Utálnom kellene,de nem megy.. de legalább miért nem lehet közömbös?

Miért érzem azt,hogy bármikor megfelelne nekem,hogy olyan szinten tökéletes és valójában mégsem az, de ettől függetlenül akár az életem végéig eltudnám vele képzelni... Mi ez az érzés? Tényleg szerelem lenne? Vagy csak ragaszkodás?

Komolyan szinte csak azt érzem,hogy talán akkor tudnék megválni tőle, ha soha többé nem látnám, vagy elköltözne egy másik földrészre vagy bármi.. hihetetlen.. de amíg egy légtérben vagyok vele,egy városban.. esélytelen,hogy ne gondoljak rá. Mindenkit hozzá viszonyítok. Próbálom becsapni saját magam, kevés sikerrel.. Mert pontosan tisztában vagyok vele,hogy akarom Őt. De most nem ez a lényeg.. csak hogy ez lenne a híres-neves szerelem?

18/L


2011. ápr. 17. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ember sem tudja elfelejteni az első szerelmét (pláne a nők). Valószínűleg már "csak" ragaszkodás.
2011. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben járok. azzal a különbséggel, h nálunk ez kölcsönös, mindketten tudjuk, ahogy azt is, h egyszer még együtt leszünk. szerintem ez nem feltétlenül szerelem, de embere válogatja. nálunk egy nagyon jó barátság, de tény, hogy csak egy apró hajszál választja el a szerelemtől, de ez a hajszál még most tudjuk, h nem szakadhat el. majd, egyszer.

lehet h nálad már elszakadt a hajszál. nemtudom, h bezséltek-e esetleg sokat, mert mi minden nap beszélünk, mindent tudunk egymásról, ha ti nem, akkor lehet h ez csak egyoldalú, és az viszont tényleg nehéz, ha viszont jóban vagytok, akkor lehet meg kellene próbálnotok újból (de ha nem, akkkor sincs veszítenivalód, ha kezdeményezel)

szóval, szerintem ez lehet szerelem, de nagyban függ attól, h miylen viszonyban vagytok egymással jelenleg.

2011. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

háát.. most perpillanat nem vagyunk beszélőviszonyban, de ez mindig változik,legalábbis most úgymond megint "reménykedem",hogy esetleg újra... pedig az agyam tudja,hogy nem lenne szabad,hogy már végleg el kéne zárnom magam tőle,de de.. olyan hatással van a lelki világomra.. :(

Most 3 hónapja nem beszéltünk már.. de kb. ilyen időközönként szoktunk összekavarodni..

A szakításunk után először én kerestem meg rá félévre,aztán ő félévre,aztán összejöttünk,szakítottunk,majd megint 5 hónapra rá én, aztán megint együtt voltunk egy ideig, most pedig ő keresett 4 hónapra rá.. és most 3 hónapja semmi.. áá.. bonyolult dolog ez a szerelem..

2011. ápr. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!