Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az arra utaló jelek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az arra utaló jelek, hogy egy férfi csak szexet akar tőlem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Arra utaló jelek? Mondjuk siránkozik, ha 1-2 hét járás után nem adod oda magad neki.
2011. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, amikor még nem járunk és alig ismerem.
2011. jan. 30. 12:46
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

mondjuk ismerd meg jobban.

ha nem kívánod vele a szexet, akkor szexelj vele, ennyi az egész. ha meg kívánod és megteszed, akkor mi károd válik belőle? legalább volt egy jó numerád.

2011. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyira vicces, de hidd el ha felmerül benned ez a kérdés az nem véletlen. A volt barátom is csak arra hajtott, de mivel én azt hittem, hogy ő a nagy ő (végül, mint kiderült csak shift+ő-vel lehetett volna az:)) ) ezért becsuktam a szemem és nem vettem észre mi zajlik körülöttem.

Szóval ha sokat beszél neked a szexről az már egy jel. A sokszor szóba hozza a tested, hogy mennyire csábító, vagy vonzó akkor az is utalás.

Am meg ha felhív magához, majd megpróbálja levenni rólad a pólót az már egyértelmű :D

Egy jó tanács, NE bízz egyikben sem, egyformák :) Sajnos.

2011. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hmm köszi szépen. :) Egyébként az a gond, hogy én mindenkiről ezt hiszem az első perctől kezdve. Ez talán annak köszönhető, hogy kisebb koromban (és azóta is folyamatosan) azt sulykolják belém a szüleim, hogy ne adjam oda magam senkinek, mert minden pasi csak d*gni akar. Meg is ijedek, ha egy pasi felhozza a szex témát (akár 1 hét után, akár 4 hónap után), szóval nem tudok ebben a kérdésben racionálisan gondolkozni.
2011. jan. 30. 13:22
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj.


Neked akkor baj, ha egy pasi szexet akar, ha te nem akarsz szexet. Ha te nem akarsz szexet és hitegeted a pasit, akkor ugyanolyan vagy, mint az a pasi, aki csak szexet akar.


De én meg azt nem értem, hogy miért gondoljátok azt, hogy tisztelni fognak benneteket akkor, ha csak x idő után szexeltek?


Ha nem szexeltek, akkor el lesztek könyvelve frigid pitsának és mennek a pasik máshova.

Ha szexeltek és nem jó, akkor minél előbb kiderült, annál jobb.

Ha szexeltek és jó, de nem lesz ilyen többet, akkor volt egy jó élményetek.

Ha szexeltek, jó és folytatódik, akkor mi kell még?

2011. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló aranyos. 1-2 hét járás :D

Felnőttként elég egyértelmű jelei vannak, pl egyértelmű utalásokat tett, pl h felmehetnénk hozzám meginni egy pohár bort még, vagy nyavalyog, hogy messze lakik vagy valami más ürüggyel fel akar kéredzkedni hozzám, vagy a kávézóban már a combomat fogdosta az asztal alatt, vagy tánc közben úgy viselkedett...

Ezekután mondjuk ha nem történt semmi nem keres többet, mert egy pasi nem fog 1-2 hetet szenvedni egy numeráért...

De pl ha túl sokat beszél arról, hogy milyen formás feneked van, meg jó alakod, meg mennyire szereti a te típusodat, szóval nem megismerni akar és beszélgetni, hanem a testeddel foglalkozik, akkor tuti, hogy csak megdugni akar. Meg sok pasin látszik, amikor vetkőztet a szemével, magyarul megpróbál elképzelni meztelenül, ami néha aranyos, néha viszont nem, amikor rögtön megpróbál a tettek mezejére lpni (de ez nem jel, mert az a pasi, akinek tetszel nyilván elképzel meztelenül, szóval ez normális)

2011. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Először is minden férfi szexet akar a nőtől.Ha kedvére való a szex,a hölgy viselkedése és az értelmi képessége,ha minden oké,akkor lehet tartós kapcsolat belőle...EGY FFI/42
2011. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Egyébként az a gond, hogy én mindenkiről ezt hiszem az első perctől kezdve. Ez talán annak köszönhető, hogy kisebb koromban (és azóta is folyamatosan) azt sulykolják belém a szüleim, hogy ne adjam oda magam senkinek, mert minden pasi csak d*gni akar."


Innen latszik, hogy a szuleid szuk latokoruek...Apad csak meg akarta dugni anyadat, elvegre ois egy pasi?! Nemhiszem... Nem minden ferfi olyan, hogy csak dugni akar, lehet bennunk erosebb a kesztetes mint bennetek de attol meg mi sem vagyunk allatok, akik meg ilyeneket irnak, hogy mind egyformak meg mind azt akarjak, azokat meg nagyon SAJNALOM, szomoru eletuk lehet:P

2011. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy szinte nincs olyan nő, aki el tudná képzelni azt, hogy létezik olyan pasi aki őszintén szeretné őt megismerni, és nem csak a vadászösztön hajtja!!!!


És ezért szinte esélyt sem adnak a pasiknak...


De kérdésedre válaszolva, ha csak szexet akar:

- nem tétovázik

- nem koslat utánad egyfolytában

- nem kertel, mihamarabb szóba áll veled és megmondja hogy egy randi??...

- hamar rápattan a témára h járnotok kéne, nem szemezget állandóan

- nem vár jelekre

- nem görcsöl mint azok a pasik akik nehezen kezdeményeznek mert félnek h elutasítják őket!

- nem ír hosszú emailokat, nem vár rád sokáig, nem fog otthon ücsörögni és a válaszodra várni, hogy mikor írsz már a levelére...

- stb stb

- és azért nem ideges mert ha nem jön össze továbblép és próbálkozik másnál.

2011. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!