Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az arra utaló jelek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az arra utaló jelek, hogy egy férfi csak szexet akar tőlem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 12:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az hogy minden nőt megbámul látványosan
2011. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szerintem az előttem lévőnél a pont, meg annál, aki azt írta, hogy az a pasi, aki a szemével vetkőztet...van az a típusú férfi, aki ha pl. lát egy lányt/nőt, akin mondjuk pi..a nadrág van (az a kis rövid farmershort), vagy miniszoknya, rögtön utánafordul, vagy tetőtől-talpig végigméri. Szerintem pont attól férfi a férfi, hogy ezen túl tudja tenni magát, és nem a farkával gondolkodik. Többet lát egy nőben a seggénél, a lábainál és a mellénél.

Persze minden férfi megnézi valamilyen szinten (van aki diszkréten, van aki kevésbé diszkréten), csak van, aki már bunkó módón, és van olyan nő, akinek ez tetszik, van akinek nem...Engem pl. kifejezetten taszít.

2012. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves lányok! Ha olyan okosak, kedvesek, műveltek, izgalmasak, szórakoztatóak, érzelemgazdagok, háziasak, stb. lennétek, amilyennek tartjátok magatokat, akkor ez a kérdés fel sem merül. Mert az ilyen lányoktól a férfiak nem csak szexet akarnak, hanem társnak akarják őket.


Úgyhogy azok a nők, akiktől a férfiak csak szexet akarnak, először is nézzenek magukba. Hogy egyáltalán alkalmasak-e komolyabb kapcsolatra mint pár kufirc...

2012. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló, ez hülyeség. Ha meg sem ismer .. semmit nem tud meg a nőről .. akkor meg honnan szűri le hogy az a nő nem éppen olyan amiket te írtál .. akit társnak fogadna el.
2012. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk onnan szűri le a férfi, hogy az illető nő mire jó, hogy beszélget vele és megpróbálja megismerni. Még a szexvadászok is ezt csinálják, ugyanis így tudják meg, hogy milyen taktikával érdemes a nőt becserkészni.


Persze okos, kedves, aranyos, házias lányok is járhatnak úgy hogy egy menet aztán mehet, de nem sorozatban és főleg nem mindig.


Úgyhogy ha egy nő úgy panaszkodik, hogy "engem a férfiak csak megkúrnak", akkor az nem a férfiak, hanem az ő hibája.

2012. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
megmondja kerekperec ...de megdugnálak...:)
2014. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!