Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működni fog így hosszú távon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működni fog így hosszú távon?

Figyelt kérdés

Fél éve járok a barátommal. Nagyon szeretem, de sokszor rosszul érzem magam a kapcsolatunkban. Nem fejezi ki az érzéseit, ez a gondom.


Értsétek ezt úgy, hogy soha nem mondja, hogy szeret, hogy hiányoztam, semmit nem mond egyáltalán, ami az érzéseire utalna. Nem is becéz. Ez így van élőszóban, és írásban is. Mintha szimplán egy ismerősével beszélne. Az utcán nem fogja meg a kezem és nem ér hozzám. Ő azt mondja, ő ilyen típus, nem a szavak embere. Viszont mivel soha nem beszél az érzéseiről, nem tudom igazán, hányadán is állunk egymással. Sokszor az az érzésem, talán csak azért van velem, mert épp nincs más. Mit gondoltok, ez idővel változhat? Végül is mik a szeretet jelei?


Nekem első komolyabb kapcsolatom ez. Más párja sem szeret vele kézen fogva sétálni sem? L, 22


2011. szept. 21. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha veled jár akkor gondolom nem véletlenül!

Az ha nem fogja meg a kezed és mondja el hogy ,mit érez az nemfeltétlenül azt jelenti h nem szeret egyszerűen csak vannak ilyen fajta a pasik.Én is ismerek egy ilyen fiút,szóval nemgáz:)

2011. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy szégyell, vagy csak szimplán nem szeret. Szerintem ha szeretünk valakit, azt egyértelműen a tudtára adjuk!
2011. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt tényleg van ez így, én pl lettem már részben azért ejtve, mert nem fogtam a kezét, meg nem ölelgettem folyamatosan, ez sajna így alakult.

Az h. nem áradozik egy darabig elfogadható, de szerintem se egészen jó ha teljesen nulla a kifejezése, vedd rá h. becézzen. Máskülönben lehet h. ha nem Te vagy az első komoly az életében, és esett már nagyobbat a kelleténél, akkor az miatt lett visszafogottab, ezt nem tudhatja csak ő. Ha ez volt, akkor egyszer muszáj oldódnia, a másik sajnálatosabb lehetőség h. nem szeret, és nem tudja azt hazudni h. igen, de ezt csak Ti tudhatjátok.

2011. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Sajnos tényleg nem tudom, mit is gondol ő rólunk igazából, mert arra sem utal soha, hogy ő hogyan látja a kapcsolatunkat. Ha én elmondom neki, mit érzek, arra semmit nem reagál, akkor sem, ha mondom, akkor sem, ha írom.


Sokszor úgy érzem, mintha egy haverja lennék, semmi más.


Persze lehet, hogy nem így van, tényleg nem tudom. De nem érzem a meghittséget köztünk, mert szerintem távolságtartóan viselkedik.


Nem kellene, hogy ömlengjen az érzéseiről. Máshogy is ki lehetne mutatni... Irigylek más lányokat, mikor látom, hogy a párjuk kézen fogva sétál velük, vagy átöleli őket.

2011. szept. 21. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:

bassz...

első komoly kapcsolatod ami nem is komoly...

Téged csak kihasználnak!!!

Ha valaki szeret ,azt hídd el hogy érzed a bőrődön és nem is muszály kimondani....

De a pasid nem is mondja és nem is érezteti veled...

Hagyd ott!Jobbat érdemelsz!!!

2011. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy működni fog, mert te ezen fogsz agyalni, amíg végül össze nem kaptok rajta. Ha ő ilyen típus, hogy szótlan és nem képes érzelmeket kifejezni, akkor ez nem fog változni. Te pedig változatlanul bizonytalanságban leszel és idegesíted majd magad. És szerintem is - ha vaaki tényleg szeret az büszke rád, és nem hogy a kezedet meg akarja fogni, de az egész világ tudtára akarja adni, hogy veled van.
2011. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

esélytelen kapcsolat. apám sosem mutatja ki az érzelmeit, nem aza tipus.. szüleitöl látta gondolom. sose mondja hogy szeretlek és még nem is mosolyog. anyám el van vele de mostmár 25 év házasság után kezdenek hüyleségei is lenni. .. érzelemmentesség plusz zavaro tulajdonság az már halál. nem bezsélve arrol h mi gyerekei se tekintjük apánknak mert azonkivül hogy megcsinált minket mást nem kezd velünk.. max ha le kell cseszni valamiért.


inkább kerüld el hogy kicsináljon.

kell a meghittség.akkor lehetsz csak boldog.

2011. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szexuális téren is ilyen visszafogott??
2011. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!