Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kockáztassak hátha jól fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockáztassak hátha jól fog müködni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nem rég ismertem meg.

Tök szimpi volt mindig és még most is az....csak a helyzet az ,hogy pár napja megtudtam ,hogy tetszek neki amin nagyon meg is lepödtem mert teljesen ellentetje vagyunk egymásnak: ő tele van piercingel ,fültágiótaja is van

ami nekem már nem igazán jön be.


Ezek közül nekem egyik sincs.


Úgy alapban nem lenne baj a sráccal mert jól is néz ki stb.....és most ,hogy megismertem picit jobban sok a közös bennünk amin meglepödtem. De még is a legnagyobb bajom az vele hogy nagyon csajozós én szerintem..... minden csajhoz van egy-két szava. Nem akarom ,hogy egyszer -kétszer meglegyek neki és dobjon. Bár ő azt mondta a közös ismerösünknek hogy nem akar átverni. Nem tudom... én még is tartk tőle ,de tetszik is.


2011. jún. 18. 00:03
 1/4 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Vas hiánya az biztos nincs...Majd néhány sötét bőrű megszabadítja a súlyfeleslegtől:)


Ha nem bízol benne és kételyeid vannak, akkor annak oka is van, ami legtöbbször igaz. PL ha erősen sejtünk valamit, az általában a válasz szokott lenni a kérdésünk, amit nem ismerünk be magunknak. Annyira nem lehetsz magányos, hogy megkockáztasd, bár te tudod.

2011. jún. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld egy kicsit jobban megismerni, és csak akkor járj vele, ha úgy látod, hogy érdemes.
2011. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csajozós nem fog megváltozni még miattad sem. Ha egy kicsit is rád un, keresni fogja a csajokat. Neked kell eldöntened mit akarsz tőle, mennyire kell neked, ha nem mindenáron kell, inkább keress mást. Féltékenynek lenni is rossz és ha megcsalnak is az. Egy rendes sráccal kisebb az esélye ezeknek...
2011. jún. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. jún. 18. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!