Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Külön bulik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Külön bulik, meddig fog ez így működni?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek, kb 2 hetente találkozunk, bulit nem tudjuk együtt megoldani sehogysem.

Hetente járunk mindketten, és nagy a kisértés, legalábbis nekem. De sztem neki sem kisebb, sőt...

Féltékenyek is vagyunk egymásra, de a bizalom velemiylen szinten azért megvan.

Szoval csak a külön bulik miatt félek, hogy meg fog csalni, mertugye iszik, stb, jocsaj, és ki tudja..:S

Én is ugyanez vagyok....

Rosz mindkettőnknek a külön bulizások ,de egyszerűen nem tudunk egyszerre két helyen lenni, a haverjainkkal is, meg a szerelmünnkel is.

Jó, mondhatjátok ,hogy vlassz melyik, de kb ez oylan szint, hogy válasz hogy akarsz meghalni, lelőnek, vagy bevesze egy pirulát, és elalszol...szal egyszerűen nincs jó döntés...:S


2011. szept. 3. 19:30
 1/6 anonim válasza:
58%
reklám:
2011. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pirula :P


Amúgy szerintem a szerelmedet válaszd...de te tudod...

2011. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jo, de a dolog fordítva is igaz, tehát ő is szeret a barátaival menni, meg én is a haverokkal, és pl most ugyvolt, hogy hiába kértem hogy ne menjen, sztmondta a barátai is fontosak, nem fogja őket a kedvemért elhegónyagolni...
2011. szept. 3. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is távkapcsolatra készülünk, megyek egyetemre. Persze remélem elérünk odáig:) Nem szoktam tervezgetni. Sajnos én még nem tudom tanácsot adni, de azt érzem, hogy nagyon sok bizalom kell a dologhoz és nem kevés áldozattal és lemondással jár.

A barátom egy alkalommal azt mondta, hogy jó is, egy részről....így kiderül milyen erős a szerelmünk. Egyetértek vele. Remélem a miénk és mindenki másé is elég erős lesz, hogy kibírjon egy ilyen megpróbáltatást. Nagyon sok sikert nektek is:) 19L

2011. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én "túl vagyok" egy távkapcsolaton....2 hónapra ment el a szerelmem és addig nem láttam :/ de meg volt a kölcsönös bizalom és amikor visszajött egy hatalmas öleléssel és csókkal fogadtuk egymást :) azóta is boldogak vagyunk együtt :) a pirulás voltam :D
2011. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi egy évig voltunk távkapcsolatban, mikor ő felkerült egyetemre..9 éve vagyunk együtt, 1,5 éve házasok, 11 hetes a kislányunk:D Működhet!
2011. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!