Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működni fog ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működni fog ez a távkapcsolat? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel múlt szombaton összejöttem, aztán vasárnap találkoztunk megint, és hétfőn elutazott Belgrádba. Tegnap jött haza, találkoztunk, és ma már indult vissza. Ott focizik, igy ott fog suliba is járni. Egyébként abban a városban lakik ahol én. Nagyon szeretem, csak ez igy elég nehéz, ráadásul nem tudhatom h épp mit csinál.
2011. aug. 2. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen biztosan nem. Amúgy jobb lenne, ha elfelejtenéd, és keresnél magadnak valaki mást.
2011. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem bízol meg benne, akkor egyértelműen vége. amúgy sincs sok jövőtök, esetleg ha hazaköltözik megpróbálhatjátok. jobb az elején hagyni 20L
2011. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ck ez igy elég nehéz mert nagyon szeretem. :/
2011. aug. 2. 15:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam h 1-2 hetente járna haza.
2011. aug. 2. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Így biztos nem, főleg hogy ilyen fiatal vagy. Nekem egy ismerősömnek volt úgy távkapcsolata, hogy a párja külföldön tanult (azért csak volt, mert azóta összeházasodtak és együtt élnek), annyira szerették egymást már akkor is, hogy eszébe se jutott egyiküknek se, hogy nem működhet. Ha igazán szeretsz valakit, nem azon gondolkodsz, hogy működhet-e, hanem inkább azt tervezgeted, hogy hogy fogjátok megoldani a találkozókat :)
2011. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!