Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a szövegben van ráció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szövegben van ráció?

Figyelt kérdés

[link]


Mert én ugyanezt a szöveget átjavítanám, mondjuk erre.



"... a lány azon siránkozik, hogy így-úgy átverik a fiúk. Aztán megismer egy rendes fiút, aki szereti, nem csalja meg, stb. Összejönnek, szerelmesek, a fiú azt hiszi ő nem olyan... aztán történik valami... Kis idő után a lány eljár bulizgat, nem keresi a fiút, átveri, meg is csalja... Aztán lelkiismeret nélkül a szemébe néz. Mit tett a fiú?? Elárulom: szerette teljes szívéből, hűséges volt, feltétlen bízott benne, meg tett érte bármit... A lánynak ez nem volt jó, neki sokkal jobban kellett az aki megcsalja és játszik vele, átveri és még sorolhatnám. Aztán jön az a rész,hogy megint sír,mondván miért nincs normális fiú?! Elmondom, hogy azért nincs annyi normális fiú mert ti tesztek minket szemétté!! Nem becsülitek meg amitek van! És hiába vagyunk veletek normálisak nektek ez nem jó! Szóval akkor egyétek meg amit főztetek!"



Na ÍGY már igaz! :P


2011. szept. 17. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
100% így van.
2011. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 WhiteLabel ***** válasza:
45%
te marha sok szabadidővel rendelkezel
2011. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy sok szabadideje van, de igaza is. Legalábbis ez a verzió kicsit reálisabb :)
2011. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 napietus ***** válasza:
41%
linkelt verziót nem olvastam, valószínűleg ugyanakkora baromság, mint a kérdésben szereplő. inkább szüretelni kéne ebben a szép őszi napsütésben, mint ilyeneket kitalálni, nem :D?
2011. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát akkor nyomás és ne itt okoskodj;D

én múlt hétvégén 2 napig folyamatosan szüreteltem

ha eleve lusta vagy a kérdést elolvasni akkor miért csinálsz úgy mintha tudnál válaszolni? (mint mindig, lol)

... és még az anált se szereted!

2011. szept. 17. 12:51
 6/9 napietus ***** válasza:
41%

megnéztem, az volt, amit gondoltam (ugyanez a vaker, csak a fiú-lány szavak vannak felcserélve). szóval tartom: mindkettő baromság.


u.i.: mi már túl vagyunk a szüreten. aszú megmég holvanazmég :D

2011. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mitmivan? ***** válasza:

Lehetőleg te se itt okoskodj kérdező.

Butaság ez a szöveg. Aki meg úgy gondolja, hogy ez feltétlenül úgy van ahogy a szövegben az egy megkeseredett hisztis egyén aki a másik nemet hibáztatja a saját szerencsétlensége miatt.

Nyilván létezik ilyen, de nem hinném, hogy ilyen lenne a döntő többség.

2011. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek, akárki akármit mond.
2011. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

de a többség sajnos. nyilván nem én mondom nekik hogy legyenek ilyenek, de ha ilyenek akkor mindegy hogy én hisztis vagyok-e vagy sem. az más, hogy ha te most 30-40 éves vagy (fogalmam sincs) és már nem így látod a dolgokat, mivel a korosztály amiben te nőttél fel gyökeresen más. de most nagyon jellemző, és ha a két verzió között kellene voksolni, nem véletlen a 2.-ra tennék.


arról, hogy "neked milyen sok időd van", annyi hogy fb-n láttam hogy 3 ismerős (véletlen lány?-.-) tetszikelte, mivel mindhármat ismerem, szinte az elején tudtam hogy nagy tudatlan sületlenség a szöveg, és hogy eltaláltam.

2011. szept. 17. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!