Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm egyik nap velem, másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm egyik nap velem, másik nap a legjobb bnőjével találkozik. Van ebben ráció? 22F

Figyelt kérdés
Azt mondja azért, mert így mi sem unjuk meg egymást ah minden nap találkozunk, és a legjobb barátnőjével is tud lenni, akivel korábban minden nap együtt voltak. Szerintetek ez így kóser? Vagy ebből előbb utóbb bonyodalmak lesznek?
2010. szept. 29. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért, félsz, hogy megcsal a barátnőjével? Vagy mi van? :D
2010. szept. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez tök kóser,én ha nem is haveroztam a barátnőim mellett,hobbim volt inkább,kell a magány mindenkinek.
2010. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja és ha megfogadsz egy tanácsot ezzel a barátnőjével mindenképpen legyél jóban.
2010. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem semmi bajom ezzel így. Én megértem, hogy évek óta a legjobb bnők, és hogy előttem minden nap találkoztak, és azt is megértem, hogy nem kell minden nap együtt lenni, mert akkor tényleg megunjuk egymást, nem fogunk egymásnak hiányozni. Csak tudni akartam ,hogy létezik-e ilyen dolog, és hogy ez normális-e.
2010. szept. 29. 23:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az.
2010. szept. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ne izgulj.
2010. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van.
2010. szept. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor most jól megnyugtattunk :) Amúgy ő az első barátnőd talán?
2010. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 almakörte ***** válasza:
Ne legyetek teljesen egymásra kattanva, hagyjatok egymásnak szabadidőt is ez a lényeg. Ő is legyen a haverjaival, és te is legyél a te haverjaiddal, különben ha nem igy csináljátok megzakkantok (nem is azért mert megunjátok egymást hanem mert nem vagytok másokkal) és nem lesz jó vége.
2010. szept. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te inkább örülj, hogy sokat van veled.

Én örülök ha heti 1-szer látom.

2010. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!