Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ebben a ráció? Mit akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ebben a ráció? Mit akart valójában?

Figyelt kérdés

Megkeresett a volt pasim és jókat msnezgettünk. Amikor közöltem vele, hogy még mindig érzek valamit meghátrált.

Azóta is msnezgetünk és baráti a viszonyunk, elmeséli a csajokat, akikkel próbálkozott, de nem jött össze.

Na most mi van.


2011. ápr. 14. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hiányzik neki egy társ. Veled pedig, úgy tűnik csak baráti kapcsolatot szeretne. Ha neked ez nem jó, szerintem mond meg neki.
2011. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem akar veled kapcsolatot, ezért hátrált meg. Nekem még olyan barátom is van akivel igaz ha mindketten szinglik vagyunk össze-össze kavarunk, de mint párkapcsolat nem működne. Lehet hogy ez esetben erről nincs szó, nem érez irántad semmi pluszt de mint ember értékesnek tart. Egyszerűen barát akar lenni veled .Van ilyen.
2011. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátkozni akar, mi olyan hihetetlen ezen.
2011. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18:59 Nem hihetetlen, csak fura.
2011. ápr. 15. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!