Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj vagy nem baj?

Figyelt kérdés

Barátom focizik,de most baj van a lábával ezért csak nézni fogja a meccset.Tegnap baráti körben ez volt a téma és megkérdezte hogy elmegyek e? Én persze rögtön rávágtam h : IGEN! ma kérdezte 2x h akkor tuti h megyek e?

Tudom h szeret velem enni meg minden de nemkellett volna inkább nem-et mondanom?Mert hát foci és barátnővel elmenni oda... többiek véleménye?


2011. szept. 17. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
simán elmehetsz
2011. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hülyeség amin parázol, mért ne mehetnél el, nem láttál még lányt focimeccsen?
2011. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj.
2011. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha most mész elsőnek és nem ismer még annyira, lehet azért kérdezte meg 2x mert meglepődött h menni szeretnél, és biztos akart lenni h tényleg akarod, mert az neki is szar lenne ha ott unatkoznál. én magamból indulok ki, nem tudnának rávenni h focimeccsre menjek, mert nem szeretem. (és egyébként ha nem akarná h menj úgyis megmondaná!) és nem gáz az sem h barátnővel megy, nekem nagyon sok focista ismerősöm van és szinte mindegyiknek jár a barátnője a pályára szurkolni vagy a kispadra ha éppen nem játszik a pasija :))
2011. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 krvua ***** válasza:
ha szeret veled enni akkor vigyél szotyit vagy 3 fogásos ebédet.
2011. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!