Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak azok a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a férfiak, akik nem zsugoriak és hajlandók költeni párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy meghív egy teára (habár ez is igen ritka!!) hanem hajlandó drága, értékes ajándékokat venni a kiszemelt lánynak/nőnek udvarlás és/vagy figyelmesség céljából....


Hová lettek ezek a hímek?


2011. szept. 15. 22:04
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van csóró vagyok, de legalább képes vagyok úgy tükörbe nézni, hogy az nem reped darabokra. Mi az, érzékeny pontra tapintottam és nem tetszik az általam felvázolt jövőkép? Ez lehet a baj. Te meg egy hülye anyagias ribanc vagy és még büszke is vagy rá. Unalmas már, az ilyen lányoknál próbálkoztál maszlag, mert sajnos egyre több ilyen van, csak van aki nagyon pofátlan és van aki kevésbé, így azt a kevés normálisat is elrontják. Miért lenne zsák a foltja, ha csóróként anyagias ribancokba botlok? Akkor lenne, ha egy normális, szerény lányt találnék, akinek az is elég, ha veszek egy rózsát és nem ki tudja hány karátos gyémántot. Nem baj, inkább élek csórón, minthogy egy tőlem 30 évvel idősebb nővel hemperegjek, csakhogy éhen ne dögöljek. Te pedig jobb ha alaposan karban tartod magad, mert hamar eljön a 30, 40, 45 és akkor már nem leszek olyan vonzó, mint 18 évesen és akkor a vén kéjencek mást keresnek helyetted.
2011. szept. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!