Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak azok a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a férfiak, akik nem zsugoriak és hajlandók költeni párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy meghív egy teára (habár ez is igen ritka!!) hanem hajlandó drága, értékes ajándékokat venni a kiszemelt lánynak/nőnek udvarlás és/vagy figyelmesség céljából....


Hová lettek ezek a hímek?


2011. szept. 15. 22:04
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%
Miért, az szerinted semmi? Tudod, csak sajnálni tudlak, hogy ennyire szenvedsz, biztosan rossz pasikat fogtál ki (de te választottad őket, nem ők téged, úgyis mindig azt hangoztatjátok, hogy "a nő választ", hát akkor itt van). Ha ennyire sz*r neked, akkor élj inkább egyedül, és nem kell panaszkodnod amiatt, hogy semmit nem csinálnak meg neked. Miért nem lépsz ki, ha annyira rossz neked? Más is megvan egyedül, évtizedeket le tud húzni úgy, hogy nincs mellette senki, én is inkább vagyok egyedül, mint hogy egy sz*r kapcsolatban tengődjek, és panaszkodjak, hogy rám senki nem költ tízezreket. Egyébként meg te vagy az, akinek annyiból áll az "udvarlás", hogy értékes ajándékokat vegyen a hapsi. SOHA nem írtad azt, hogy "de jó, hogy kimondta, hogy szeret", vagy ilyenek, úgy látom, ezt te nem tudod értékelni. Neked az egyetlen mércéd a pénz. Remélem, kifogsz majd magadnak egy jó gazdag hapsit, aki elhalmoz majd ugyan ajándékokkal, de rohadtul boldogtalan leszel mellette, akkor majd megtanulod, mennyit is ér az, hogy szeret valaki. De az a gyanúm, te nem tudsz szeretni senkit, csak önmagadat. Így meg soha nem is fog téged szeretni senki. Tudod, mindenki azt kapja, amit megérdemel.
2011. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem az hogy leviszi a szemetet, hanem elvisz táncolni, elvisz egy fasza kis étterembe...na félretéve az ellenszevemet amit az anyagias nők iránt érzek, azt kell, hogy mondjam, hogy én igyis ugyis vennék dolgokat a barátnőmnek mert jólesik ha adhatok neki...de már gáz, ha ez elvárásként létezik a részéről.
2011. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

" nő a szereteteten kívül nagyon sok mindent megtesz a párjáért, mégis minden amit cserébe kap az maximum a viszontszeretet"


Mivel tesz meg többet mint egy férfi?

Mos,főz,takarit, hát ezeket én is megszoktam csinálni.

Mosni magára is kell mosson, ha beteszi a férje,barátja ruháját is az övé mellé nem nagy dolog..

Föz, hát sok férfi tud főzni a mai időkben, meghát a csajnak is kell enni és gondolom nem akar hidegkajákon élni örökké.

Takaritja a másik "szarát"...ja biztos te nem hagysz magad után egy pórszemet se...na de a pasi tesz padlócsempét,kifesti a szobát,megjavitja a dolgokat ha ért hozzá...

Nagyon sok mindent megtesz szereteten kivül?

Micsoda az a sokminden?Lecumizza?Feláldozza a testét, hogy a pasi jól kiélvezze magát?

Mi van, te nem élvezed a szexet?Neked egy kényszer a szex?

2011. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a spúr bagázst... látjátok erről beszélek!! Nektek a nő azért van, hogy kihasználjátok és még jól meg is k*rjátok. Gratulálok."


"hajlandó drága, értékes ajándékokat venni a kiszemelt lánynak/nőnek udvarlás és/vagy figyelmesség céljából...."


a kettő között szerinted nincs némi nemű átmenet? az venne gazdag ajándékokat pusztán kedvességből aki kőgazdag, de akinek van esze az nem teszi. elvárnád, hogy összevegyenek neked drága dolgokat te pedig gondolsz egyet és otthagyod a fenébe nem? ennyi erővel kiállhatsz a sarokra...

2011. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

ha te házi asszony leszel bár ezek alapján igen kételkedek benne és lesz egy gyereked akkor ki fog a konyhára keresni mert nem hiszem h te a férfi sokkal többet tesz a jövőtökér pl: dolgoz, az otthoni munkát megteszi, házat rak a fejed felé kocsival, akkor pénzeli a havi szépészeti dolgaidat, és cserébe nem kér sokat egy férfi szeretettet, megbecsülést meleg ételt az asztalon és a szexet alkalom adtán és ha csak a minimál bérel számolok akkor is kb évi 1 milliót visz haza nem értem mi a bajod ezekkel sajnállak csak az értelmességi szintedet mutassa ez a gondolkodási mód! sorry!


19f

2011. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 napietus ***** válasza:
54%

miért akarsz magad mellé olyan embert, aki szemmel láthatóan tékozló, pazarolja a pénzt? az ilyennek végül semmilye nem marad. engem taszít, ha 1 férfi pazarol. minnél inkább van, annál inkább becsülni kell.


29/N

2011. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
ássad el magad!
2011. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyetértek. Még ásót is adok, ha kell, sőt ki is ásom helyetted a gödröt, hogy csak bele kelljen feküdnöd... Igazából három szó TÖKÉLETESEN lefedné a tulajdonságaidat (idióta pénzéhes szajha), de nem kenyerem a csúnya beszéd és az anyázás, kifejtem bővebben, egy saját példával vegyítve.

Én egy (sajnos elég csóró) tini fiú vagyok, diákmelóm sem volt, mert mindenhova 18+ kell. Csak az ünnepekre kapok pénzt (szülinap, névnap, karácsony. Slussz.), 5-5-5 ezer forintot összesen. Az egy évben 15 ezer. Egy normálisabb ezüst nyaklánc/karkötő ilyen ár környékén kezdődik. Szóval, nem állok úgy anyagilag, hogy ilyen igényeket ki tudjak elégíteni, mint "drága, értékes ajándékokat venni a kiszemelt lánynak/nőnek". És az, hogy mindezt "udvarlás és/vagy figyelmesség céljából" tegye, az meg undorító. Udvarlás és figyelmesség alatt aki a pénzt érti (meg mindenben azt látja), azt le kéne dobni a Tajgetoszról, hogy nem képes olyan "apró" figyelmességeket értékelni, mint mondjuk egy szál hosszú vörösrózsa és egy felejthetetlen együtt töltött éjszaka, egy holdfényes sétával egybekötve a hűvös parkban, egymáshoz bújva.

Szóval szerintem aki a szeretetben a pénzt látja, az nem embernek való.

16/F

2011. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és azt lehagytam, hogy AMENNYIBEN lenne rá keretem, persze nem ilyen "silány" dolgokkal járnék a barátnőm kedvében, hanem mondjuk elvinném étterembe, egy gyertyafényes vacsorára.

16/F

2011. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
84%

Hogy hová lettek ezek a himek? Eltüntette őket a fene nagy női emancipáció.

De csináljunk bizniszt:

Én hajlandó vagyok sokat költeni rád, viszont cserébe te: pofád befogod, az van, amit én diktálok. Rinya nélkül főzöd a kaját, mosod a szennyest, neveled a gyereket, intézed a bevásárlást, viszed a háztartást. Akkor kefélünk, amikor ÉN akarom, és nem érdekel, hogy fáj-e a fejed.

NEM döntöd el, de még csak véleményed sem lehet, hogy hol lakjunk, hogyan éljünk, hova menjünk nyaralni.

Akkor megyek el a haverjaimmal piálni, amikor csak kedvem tartja. Te meg szépen otthon ülsz, és vársz. Ha 3 napig, akkor 3 napig. És közöd nincs hozzá, hogy a 3 nap alatt én mit csinálok. Ellenben TE NEM mehetsz el kimaradozni, csak ha előtte tőlem engedélyt kérsz.

És ha esetleg feleselni támad kedved, kapod is a sallert.

Na, hogy tetszik?

Gyanitom, nem nagyon. Mert az egyenjogúság az persze kéne, meg a feminizmus, meg a k*rva nagy öntudatosság, csak éppen büdös a munka, ezért kell egy balek, aki elveri rád a vagyonát..

2011. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!