Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak azok a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a férfiak, akik nem zsugoriak és hajlandók költeni párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy meghív egy teára (habár ez is igen ritka!!) hanem hajlandó drága, értékes ajándékokat venni a kiszemelt lánynak/nőnek udvarlás és/vagy figyelmesség céljából....


Hová lettek ezek a hímek?


2011. szept. 15. 22:04
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondod,hogy amit leírtál,azért pénz,vagy luxus jár???

Te fizetszz azért,mert a férfi kénytelen a másik agyféltekédet hallgatni???

Ez kb ugyanolyan baromság,mint amit írtál.

Amugy szerintem beteg aberált emberek fizetnek egy nőnek,azért mert nő.

Én fizetnék,hogy lássam a Grnd Canyont

Azért miért fizessek,mert minden nap látlak téged?

Te eltévedtél valahol szerintem

Üdv a földön!

2011. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt vagyok valakivel, akkor néha meglepem egy kis ajándékkal, egy szál rózsa, születésnapra bonbon, valaki ékszer, ruha táska. Plussz besegítek a házimunkában. Kivéve a főzést, mert azt nem tudok. A szex pedig kölcsönösségi alapokon működik és nem szolgáltatás szinten. De ez egy kapcsolat.

Amire te utalsz, az lényegében egy tipikus k*rva viselkedése. Pénz=értékes_ajándék adása egy szolgáltatásért cserébe, ami lehet mosás, takarítás, szex...

2011. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
"...hajlandó drága, értékes ajándékokat venni..." Na és ha nem tud? Vagy akkor az már le van sz*rva? És mi lenne, ha a nő érné be kevesebbel? Ja, hogy te hímeknek tartod a férfiakat... Akkor ne is várj más bánásmódot, édesem. Egyébként ebben a gondolkodásmódban a pénz és az áru közötti marxista relációt vélem felfedezni. Vagy tévednék?
2011. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

„hanem hajlandó drága, értékes ajándékokat venni a kiszemelt lánynak/nőnek udvarlás és/vagy figyelmesség céljából....”


Szóval, ha veszek neked egy rózsát vagy valami plüss állatok figyelmességből, akkor az neked kevés? És miért költsek rád vagyonokat, amikor koránt sem biztos a siker. Ez is egy befektetés, ahol nem éri meg kockáztatni.



„Gondoljatok már bele: mossa az izzadt, koszos ruháját, bevásárol, főz rá, takarítja a mocskát, mindenféle fájdalmas tortúrákon átesik, hogy szép és kívánatos legyen (sport, diéta, szőrtelenítés, kozmetika stb.) és még le is sz*pja..”


Beb.szni a ruhát a mosógépbe, aztán elindítani, tényleg hatalmas fáradtság. Már nem a 18. században vagyunk, ahol a patakban mostak a nők. Senki sem kért meg arra titeket, hogy vagyonokat költsetek – természetesen a férfi pénzéből – fodrászra, kozmetikusra, szőrtelenítésre stb, csak annyit, hogy nézzetek ki normálisan, a legalapvetőbb igényességnek megfelelően, de szerintem ez alap dolog. Ti örökké azzal jösztök, hogy a nőiesség egyenlő a jó külsővel. Ha te nem akarsz szőrteleníteni, hajat mosni, akkor ne tedd, de ne rinyálj, ha nem kellesz majd senkinek. Egyébként a csajok is rengeteg dolgot várnak el a férfitól. És még szopni is kell? Hát ez szörnyű. Ha már egy csomót költenek rád, ez a legkevesebb.


Szerintem neked nyűg ez az egész, úgyhogy keress magadnak valami 60 feletti milliomos vén kéjencet, aki rád költi a vagyonát, mert a normális férfiak irtóznak az ilyen pénzéhes ribancoktól, mint amilyen te vagy és sajnos egyre többen vagytok.

2011. szept. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
hol vannak azok a csajok, akik nem csak a lóvéra hajtanak...
2011. szept. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
elmentek otthonról? nálad valami nincs rendben odabenn! ha egy palimadarat akarsz aki összevesz neked mindenféle drága dolgot udvarlás alatt akkor keress egy 70 éves szottyadt pöc*sű öregembert. ennyi
2011. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Ezt a spúr bagázst... látjátok erről beszélek!! Nektek a nő azért van, hogy kihasználjátok és még jól meg is k*rjátok. Gratulálok.
2011. szept. 16. 11:02
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék mit kezdeni egy olyan "nővel", aki nem értékel semmi mást, csak a pénzt. Nekem ilyen nem kellene, azt mondanám neki, inkább öregedj meg egyedül. Nem értem, miért mindent csak a pénzen lehet lemérni. Szóval ha mindent megcsinálok, hogy a kedvedben járjak, de nem veszek neked drága holmikat, akkor senki vagyok, ha viszont elhalmozlak mindennel, de amúgy lesz*rlak és megalázlak, akkor jó? Vagy hogy is van ez?
2011. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Mi az a minden amit megcsinálsz hogy a kedvemben járj ?? Gondolkodom ezerrel de nem jut eszembe semmi.. leviszed a szemetet?
2011. szept. 16. 11:57
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, látom nem tudod milyen jó az, amikor hazajössz fáradtan a MUNKÁBÓL és a másik felajánlja, hogy leviszi helyetted a szemetet. Többet ér az, mint valami hülye nyaklánc.
2011. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!