Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak azok a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a férfiak, akik nem zsugoriak és hajlandók költeni párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy meghív egy teára (habár ez is igen ritka!!) hanem hajlandó drága, értékes ajándékokat venni a kiszemelt lánynak/nőnek udvarlás és/vagy figyelmesség céljából....


Hová lettek ezek a hímek?


2011. szept. 15. 22:04
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyobb kincs az ígaz szerelem mint bármennyi pénz bár igaz h az sem baj hogy ha van de sajnálom ha nem értékeled a szépet!!!


19f

2011. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Gondoljatok már bele: mossa az izzadt, koszos ruháját, bevásárol, főz rá, takarítja a mocskát, mindenféle fájdalmas tortúrákon átesik, hogy szép és kívánatos legyen (sport, diéta, szőrtelenítés, kozmetika stb.) és még le is sz*pja..
2011. szept. 15. 22:13
 13/51 The Situation ***** válasza:
100%
Te tipikusan olyan csaj vagy akikre én hajtok. Az első találkozón villantok lóvét, megkúrom aztán elzavarom a fenébe! :-) már bocs
2011. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
..és mit kap köszönetül: "Szeretlek" (jobb esetben persze!)
2011. szept. 15. 22:14
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

sztem a macsát hadjúk ki mert az alapvetően tiszta állat meg az inkább szeret a szabadon lenni de akkor is ha majd házi asszony leszel dobod a férjed mert nem ad ajándékot???


19f

2011. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

Számodra sehol, mert van gondolom közel sem vagy annyira bombanö...


Amúgy, 40-50 fölött keresgélj, ott vannak ilyenek.

Én még csak 22 vagyok, le is sz@rnak a Nök, de már egy éttermet vezetek. Szerintem 40 éves koromra egy igazi luxusrib@ncot is kitarthatok majd...

2011. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja neki szeretlek"


Kívánhatnál még ennél többet? De ha már mosol rá meg főzöl rá és takarítasz rá, akkor az már nem udvarlás, nálam az már kemény együttélés kategória.

27 ff

2011. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő szereti a szépet...

a színkavalkádot az égen,mikor lemegy a nap,mikor a napsugarak áttűznek a felhőkön,mikor az eső szivárványt fest az égre,mikor hullik a hó és az égre felnézvén olyan,mintha repülnél,mikor eső öntözi a dús,zöldellő legelőket,mikor a szellő ringatja a búzamezőket,mikor virágba borul a táj,mikor ropog a hó a talpad alatt,mikor a patak csobogása egyesül a madarak énekével,mikor a csillagok,mint apró,fényes gombok fénylenek az éjszínű lepel mélyén,mikor felsír az újszülött,mikor mosolygó emberek fertőzik meg vidámsággal a mélabús szerencsétleneket,mikor egy meleg kéz simul vágyakozó ujjaid köré,mikor szeretsz és szeretnek,mikor sül a finomság a sütőben,mikor a nap végén fáradtan áttekintheti munkája gyümölcsét,legyen szó családról,takarításról,karrierről...és így tovább...és ez csak töredéke egy átlagos napnak...mégsem láttam,hallottam,éreztem,tapasztaltam szebbet ezeknél...:)

2011. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
*áttekintheted,nem pedig áttekintheti,elnézést,fáradt vagyok!:)
2011. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Keresd a k5söget akik béemwéwel furikáznak.
2011. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!