Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak azok a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a férfiak, akik nem zsugoriak és hajlandók költeni párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy meghív egy teára (habár ez is igen ritka!!) hanem hajlandó drága, értékes ajándékokat venni a kiszemelt lánynak/nőnek udvarlás és/vagy figyelmesség céljából....


Hová lettek ezek a hímek?


2011. szept. 15. 22:04
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

20.50

Ha nem ütsz meg SOHA, mert nem bírom az erőszakot, jöhetsz :D:D:D

2011. szept. 17. 20:59
 42/51 anonim ***** válasza:
F-A-K-E
2011. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, ha neked komolyan többet jelent a csili-vili ajándék, mint a szeretet... De kétlem, hogy valós kérdés lenne, így inkább nem kezdek el "prédikálni". :) (Sokan már úgyis megtették előttem.)
2011. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

Ajánlom a figyelmedbe Szalai Vivien "Dévaj kéj" című könyvét. Megkap a nő amit csak akar (tekintsük el attól hogy ő hazánk legnagyobb luxusprostija) kap ékszert, drága holmikat de cserébe mi van? Ha akarják csoportosan megerőszakolják, ha akarják megverik, de Szofinak is csak a pénz lebeg a szeme előtt. Majd a végén rádöbben hogy van pénze rengeteg, de érzelmei nincsenek. És hiába kapja meg azt ami szemének szájának ingere, senki nem várja otthon, senki nem öleli át...

Nagy nyomorék vagy te :D

21/L

2011. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Drága kéj, bocs. Csak közbe hallgatom a VV-t xD
2011. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
20:50 vagyok. Mondtam, neked NEM lehetnek feltételeid. ÉN diktálok.
2011. szept. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán működik, vagyis lehet, hogy a barátnője lesz a lány, de hogy igazán, szívből nem fogja őt szeretni, az is biztos.

Olvastam több helyen is és maguk lányok is (mármint normális lányok) mondták, hogy kiejezetten rosszul érezték magukat egy ilyen helyzetben, emrt olyan érzetet keltett bennük, mintha meg akarnák vásárolni őket.

2011. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy milyen drága az ajándék hanem, hogy szívből jön. Ha meg nem ezt nézed akkor csak a pénzéért vagy vele...
2011. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Én csóró vagyok, de ha húszezresekkel fújnám ki az orrom, akkor sem költenék semmit egy ilyen anyagias ribancra, csak amennyit feltétlen muszáj, hogy megdughassam.

Miért?

Mert az ilyen anyagias p.csák, mind olcsó ribiként kezdték, akik egy felesért leszopták az embert, aztán hirtelen felemelték az árukat és most már drága étterem, nyaklánc, ajándékok, stb. kell nekik, hogy széttegyék a lábukat. Persze a lényeg ugyanaz marad, a pinájukon kívül semmit sem tudnak nyújtani és minél többen mentek át rajta, a minőség is úgy csökken. Akkor ez miért érne meg nekem vagyonokat?

2011. szept. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
te utolsó.. ritka nagy alpári prosztó vagy. sajnálom ha neked csak ilyen lányokkal volt dolgod. zsák a foltját
2011. szept. 20. 14:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!