Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen? :' ( ( ( (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? :' ( ( ( (

Figyelt kérdés
Nagyon félénk, csöndes típus vagyok, és olyan társaságban, ahol nem ismerek mindenkit jól, nem tudok feloldódni. Még az osztálytársaim körében sem, pedig ismerem őket pár éve, de ha olyanok is vannak, akikkel annyira nem vagyok jóban nem szoktam beszélgetni, ha ott vannak, képes vagyok fél órákig nem megszólalni. Mit tegyek, h ezen túllegyek??? Mert nagyon nagyon idegesít, és szar érzés.
2011. szept. 14. 19:21
1 2
 1/14 krvua ***** válasza:
67%
igyál.
2011. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, velem is ez van.
2011. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Walk With Me ***** válasza:
79%

Vegyél erőt magadon, és mikor beszélgetnek valamiről, akkor szólalj meg. Mondd el a véleményed az adott témában. Hidd el, ha megtetted látni fogod, hogy annyira nem is vészes, mint amennyire féltél tőle. :)


Amúgy nem muszáj nagy dumagépnek lenned, meg úgy egyáltalán beilleszkedned sem. Én sem igazán szólok csak úgy valakihez, meg nincs egy falkányi barátom, de nekem így megfelel. :)

2011. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
persze, én sem az a nagydumagép szeretnék lenni, de nem akarom h ezt gondolják rólam az emberek, h nem szólok semmit... és igazából ilyenkor a gondolatok kimennek a fejemből, nem is tudom, lehet h szándékosan üldözöm őket ki, de nem nagyon tudnék mit mondani... meg ahogy leírtam nem is tudom kimondani. nem tudok megszólalni. az ivás.. hát, oké, de nem lehet mindig... meg ez nem is megoldás.
2011. szept. 14. 19:28
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok (16)
2011. szept. 14. 19:30
 6/14 Tajparaszt ***** válasza:

Lány vagy és keveset beszélsz?

A pasik imádni fognak :)

2011. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ha-ha-ha kedves utolsó

egyébként pont h nem

2011. szept. 14. 19:38
 8/14 Tajparaszt ***** válasza:

Nem gáz szerintem egyébként.

Ha egy fiú odamegy hozzád kérdezősködni akkor majd szépen válaszolgatsz. Amikor azt kérdezi elmennél-é vele moziba majd mondj igent.

2011. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tajparaszt ***** válasza:

Az én csajom még álmában is beszél (tök komolyan)

ha nem lennék szerelmes már megőrültem volna.

2011. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ha egy fiú odajön hozzám esetleg (nem valószínű, az osztályban már elkönyveltek sztem a kis csendeske megközelíthetetlennek, mondjuk a barátaimmal normális vagyok, nevetek meg minden, és nem szoktam a fiúkkal lenni, velük nem is tudnék felszabadult lenni.) szóval nem fenyeget a veszél h elhívnak moziba xD tuti h nm fog megtörténni, sőt a fiúk dumálmi sem jönnnek oda hozzám. egyáltalán nem.
2011. szept. 14. 19:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!