Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, de még nem terveztünk kisbabát! Most hogyan mondjam ezt el a páromnak? :S

Figyelt kérdés

Vettem tesztet is, 3 darabot. Mindhárom pozitív lett... Jövő hétre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz vizsgálatra. Még nem terveztünk babát, mindketten egyetemre járunk, de ha már így alakult a dolog, én nem szeretném elvetetni. Szeretném megtartani és megszülni ezt a kisbabát, de nem tudom, hogyan mondjam el a páromnak? :S Mit mondjak neki?

Fogalmam sincs, mit reagálna... de nagyon félek tőle, hogy ő nem akarná ezt a gyereket, mert már sokszor szóba került (csak elméleti kérdésként, hogy "mi lenne, ha mégis...") és ő mindig azt mondta, hogy még várna vele, meg nem akar egyelőre apa lenni, szóval nagyon meg vagyok ijedve, hogy esetleg meghátrál a felelősség elől, és emiatt a kisbaba miatt elhagyna. :S


Mit tegyek?


22/L & 23/F


2011. szept. 13. 16:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm szépen :)
2011. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanannyira az ő felelőssége is mint a tied, ne félj tőle, nem csak a te "hibád".
2011. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 napietus ***** válasza:
100%

na, akkor úgy vezesd elő, hogy kérdezd meg, nem volt-e gyanús neki hogy valamikor kiszakadt a gumi.


a felelősség nagyobbrészt az övé, hiszen ha szólt volna erről rögtön, még tudtál volna mit csinálni.

2011. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm neked is :)ne aggódj ha igazán szeret veled marad,és sokat fog segíteni,mint a párom,lehet először megijed kezd el óvatosan a jövőről beszélgetni aztán térj rá a tesztekre,és ha megemésztette arra hogy te mit szeretnél
2011. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
Amikor hazaér egyszerűen mond el neki, hogy nem jött meg csináltál tesztet és pozitív lett. Aztán onnan meg majd alakul a téma.
2011. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%

A szex ezzel jár, benne van a pakliban, hogy a gyerek előbb jön a tervezettnél. Ha emiatt elhagy, akkor eleve nem is volt közös jövőtök.


Viszont rohadtul nagy hiba volt nem tájékoztatni már akkor, amikor észrevetted, hogy késik. Míg elmentetek volna tesztért és vártátok volna az eredményt, át lehetett volna ezt az egészet beszélni.

2011. szept. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Menj haza, és köszönj neki: szia apuka! Ha nem veszi le, akkor kérdezd meg tőle, hogy mi a kedvenc fiú és lány neve. Ha ezután se kapcsol, akkor vidd el babakocsit vásárolni.
2011. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem akartatok gyereket,akkor miért nem védekeztetek?
2011. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
a kérdező védekezett,ha nem tudnál olvasni,és védekezés mellett is becsúszhat a baba,nálunk is így volt,nem kioktatást kért hanem ötletet hogy mondja el,szóval be lehet fejezni az ócsárlását 21L
2011. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket. Még gyűjtök egy kis bátorságot, és akkor megpróbálom ma este arrafelé terelni a témát, hogy babánk lesz. Remélem, minden rendben lesz.

Köszönöm szépen mindenkinek, aki írt, és szóban támogatott. Kedvesek vagytok.

2011. szept. 13. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!