Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem szédit, mások szerint viszont nem! Mit gondoltok? Majdnem 3 hete vagyok együtt a barátommal! Komoly kapcsolatot terveztünk, bár nem hiszem hogy az lesz!

Figyelt kérdés

Alig találkozunk kettesben, ha mégis akkor akkor haverokkal az ő haverjaival vagyunk!

A volt barátnőjét hivja házibuliba, persze hív engem is, de tudja hogy én nem megyek mert dolgom lesz akkor!

Az én barátaim szerint nem hivogatna és nem küldene annyi smst!Kb már 3000ft és előfizetéses!Jaj de szerintem ez hülyeség, mások látják igy!Hogy ezekszerint nem hülyít!Szerintem pedig hiába hivogat akkor is!


2010. máj. 18. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

szerintem marhára tanulj meg értelmesen fogalmazni.:D

egyébként meg így az első-második mondatod.."ha mégis kettesben vagyunk, akkor is a haverjaival" helyesebben amúgy így nézne ki, de ez sehogy sem értelmes.-.- egyébként meg, ha ennyire nem bízol benne, akkor mégis minek vagy vele?!

2010. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alig találkozunk kettesben, ha mégsem akkor haverokkal *jav.
2010. máj. 18. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
szerintem beszélj vele h neked ez így nem tetszik, de csak finoman jegyezd meg ha utána sem változik akkor a sráccal tényleg vmi gond van.
2010. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet h ingyen beszélhet
2010. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Mi az hogy komoly kapcsolatot terveztünk? Én nem úgy kezdtem a párommal,hogy te figyelj má', komoly kapcsolatot akarok...teis? énis..jólvan akko' komoly kapcsolatunk lesz.. Ez már régen rossz hozzáállás! Ezt nem lehet eldönteni az elején, hogy milyen kapcsi lesz belőle, ez majd alakul! Meg mi az, hogy ottvannak a haverok is? Mondd meg neki,hogy vagy haverok nélkül taliztok,vagy sehogy. A volt barátnőjét hívja házibuliba? Már rég nem lennék a barátommal, ha a volt barátnőjét hívogatná bulizni, az egy dolog, hogy jóba vannak, de ők már szétmentek, akkor meg minek jóba lenni? Senkinek sem jó. A szeretet nem a hivogatásba és az sms-ek számába nyílvánul meg, hanem a kimutatásba. Hány évesek vagytok? Mer nekem ilyen 15-16 jön le.

20/L

2010. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!