Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, de még nem terveztünk kisbabát! Most hogyan mondjam ezt el a páromnak? :S

Figyelt kérdés

Vettem tesztet is, 3 darabot. Mindhárom pozitív lett... Jövő hétre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz vizsgálatra. Még nem terveztünk babát, mindketten egyetemre járunk, de ha már így alakult a dolog, én nem szeretném elvetetni. Szeretném megtartani és megszülni ezt a kisbabát, de nem tudom, hogyan mondjam el a páromnak? :S Mit mondjak neki?

Fogalmam sincs, mit reagálna... de nagyon félek tőle, hogy ő nem akarná ezt a gyereket, mert már sokszor szóba került (csak elméleti kérdésként, hogy "mi lenne, ha mégis...") és ő mindig azt mondta, hogy még várna vele, meg nem akar egyelőre apa lenni, szóval nagyon meg vagyok ijedve, hogy esetleg meghátrál a felelősség elől, és emiatt a kisbaba miatt elhagyna. :S


Mit tegyek?


22/L & 23/F


2011. szept. 13. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Minnél hamarabb mond el még addig amíg el lehet vettetni!
2011. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
ültesd le és mond el nálunk ugyanez volt csak akkor én 20 voltam hosszasan átbeszéltük,szülőknek is elmondtuk és most van egy 5 hónapos kisfiunk 21L
2011. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 napietus ***** válasza:
100%

ja, elsőnek igaza van. egy gyerek vállalása egy komoly KÖZÖS döntés kell legyen.


amúgy hogy estél teherbe?

2011. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Mitmivan? ***** válasza:
90%
Lehet, ha már tudja, hogy megvan a baba akkor máshogy áll majd hozzá. Minél hamarabb beszélj vele és majd együtt eldöntitek, hogy mi legyen. Bátorság!
2011. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Jó, de hogyan hozzak fel egy ilyen témát? És mi lesz, ha annyira nem akarja, hogy emiatt szakít? Én legszívesebben megtartanám ezt a babát... utánaolvastam, és ez az abortusz eléggé veszélyes műtétnek tűnik, mert még akár az is lehet, hogy soha többé nem lehet másik gyerekem. :S
2011. szept. 13. 16:10
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképpen mondd el neki, és beszéljétek át a lehetőségeiteket is. Ha mindketten suliba jártok nem igazán jó idő a babára... de együtt döntsétek el, ne hagyd ki belőle, aztán ha mégsem akarja döntsd el, hogy a baba, vagy a párod a fontosabb.
2011. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 napietus ***** válasza:
100%
azért kérdeztem, hogyan lettél terhes, hogy ebben segítsek (hogy hozd fel a témát).
2011. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:09


Gratulálok a kisbabához :)

2011. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele és ha ez miatt elhagy akkor nem szeret igazán. Ha Te szeretnéd megtartani és félsz attól, hogy esetleg az abortusz miatt később nem lehet, ezt is mond el neki. Lehet, hogy tök jó fej lesz és nem lesz semmi baj.
2011. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Gumit használunk védekezésnek, mert a szervezetem nem viseli jól a fogamzásgátló tablettát. Allergiás tüneteim vannak, fulladok, ilyesmik... valószínűleg kiszakadhatott a gumi, és a barátom nem szólt róla, mert én nem is vettem észre semmit egészen addig, amíg nem késett a menzeszem.


Gratulálok az 5 hónapos kisbabához! :) És köszönöm szépen a bátorítást! Remélem, nálunk sem lesz semmi baj.

2011. szept. 13. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!