Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arról van szó,hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról van szó,hogy a párom megkérdezte tőlem h ugye én már szeretnék kisbabát? Kicsit azért megdöbbentem amikor ezt kérdezte tőlem. Ezt ö most miért kérdezte?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy a párom megkérdezte tőlem h ugye én már szeretnék kisbabát? Hirtelen azt se tudtam mit mondjak(már régóta szeretnék tőle,csak nem szoktam neki ilyenekről beszélni,mert attól tartottam,hogy úgyérzni majd hogy magamhoz akarom láncolni meg nemtudom...Úgyhogy inkább nem is hoztam fel hasonló témákat se csak élveztem az letet vele:)Végülis igent válaszoltam.Bár féltem az ö reagálásától,de aztmondta h ö is szeretne :)Nem tudom h ezt a kérdését akkor most h is értelmezzem,komolyan gondolhatja?
2009. ápr. 20. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos komolyan gondolja. Lehet, hogy régóta látta már rajtad, hogy valami nyomaszt, vagy hogy mennyire szeretnél egy kisbabát (pl mindig elérzékenyülsz, ha meglátsz egyet, hát még ha a kezedben tarthatsz, ezt én nem tudhatom), és sokat gondolkodott rajta ő is, végül döntésre jutott. :)

Miért ne gondolhatná komolyan? Kezdjetek el dolgozni az "ügyön"! :)

2009. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen mostanában sokat avgyunk kisgyerekekkel is,együtt játszunk velük stb,csak hát konkrétan ez soha nem került szóba..:)
2009. ápr. 20. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok az elhatározáshoz, sok sikert a megvalósításhoz!
2009. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted mit akarhat vele? Nyilván nem azért mondta, hogy hozz neki egy sört a hűtőből.
2009. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Sok sikert, örülök, hogy ilyen a párod, és ő kérdezte, szeretnél e.

/Picit szomorúan gratulálok egy ilyen pasihoz, mert aki nekem ilyen volt az megölette a babánk, mikor terhes lettem. Mondván, bocsi ő mégsem. De addig ő is komolyan gondolta, rajta is voltunk az ügyön./


Sok sikert és sok boldogságot:D

2009. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2009. ápr. 20. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!