Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így nem jó most mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nem jó most mit tegyek vagy mit ne?

Figyelt kérdés

az a baj hogy rengeteg lányt/nőt szerettem de mindegyik csak

kihasznált és úgymond "lábtörlőnek használt" és erre az időre az ön bizalmam egyenlő a nullával minap volt 1 lány vagy nő szó is esett arról hogy jöjjünk össze aztán 2 nappal hogy lementem vna elé oda bőgte h bocs de fél egy kapcsolattól én teljesen össze törtem nem hiszem már el hogy a nők csak egy bolondot látnak bennem kit csak szívatni lehet a napokban annyira rosszul érzem magam a sok pofon után hogy már az öngyilkosság is megfordult bennem de ez nem meg oldás tudom én is de nem tom h mit tehetnék az életemmel.


2011. szept. 10. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Vegyél műpuncit, én is azt teszem. Az érzelmeid meg öld el csírájában.
2011. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az öngyilkosságot felejtsd el... ez biztos


a nő témára meg ne görcsölj rá... jön majd az ha jönnie kell... :) keress magadnak valami jó kis társasági hobbit amivel egyrészt lefoglalod magad másrészt meg új emberekkel ismerkedsz meg... :)

2011. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát hogy miért pont az öngyilkosság a jó megoldás? Nem értem.

Lakóhelyeden próbálj elmenni a helyi plébániába, mindenhol vannak már ifjúsági körök. Ott ismerkedj. Nagy a valószínűsége, hogy azok a lányok nem fognak hülyíteni. És sok segítséget, támogatást kapsz tőlük lelkileg. A diszkókban, meg egyéb ilyen helyeken nagyon sok a link kislány. Nem írtad, hány éves vagy. És hány éves csajokkal próbálkozol. 20 alatt a kislányok a saját csáberejüket próbálgatják, ne is várj tőlük még elkötelezettséget. Ma ebbe szerelmesek, holnap abba. Ezért nem is lehet hibáztatni őket.

2011. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm azon vagyok h valami féle képen felejtsem el az utóbbi néhány évet!
2011. szept. 10. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ez bőven nem ok az öngyilkosságra. Történt ennél rosszabb is a világban...
2011. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
19 fiú vagyok próbálkoztam 16,17,18,19,21 éves csajoknál de a válasz egy ugyan az bocs nem csak barát szh már unom ezt a lejárt szöveget !
2011. szept. 10. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd azt, hogy ne foglalkozz vele túl komolyan! Ha görcsösen akarsz valamit, akkor az gyakran nem jön össze!Tedd a dolgod az életben, aztán majd jönnek maguktól a dolgok!Addig meg ott a jobb kezed, az nem csap be és mindig kéznél van.
2011. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm bár a jobb kezes kérdés egy picit meredek itt de végül is az sem az útólsó!!!
2011. szept. 10. 17:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!