Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod ahol nem tudtad mitől nem azt érzed már mint régen?

Figyelt kérdés

Nyilván a szerelmet felváltja a szeretet meg elmúlik a köd.


Most nem ezek miatti változásra gondolok. Hanem amikor elvagyok, ott q szürke hétköznapok és arra eszmélsz hogy valami miatt nem azt érzed a párod fele mint eddig. De nem tudod igazán mi ez benned.. nincs képben 3.ik személy


ma 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem volt.

A leghosszabb kapcsolatom 15 év volt.

De ha felkapott 1 combfixet úgy estem neki mint egy éhező.

Aztán ez elmúlt idővel... Nem akart többet a kedvemre tenni.

Valamint azt sem értettem, hogy meg volt mindenünk. Szeretem őt, kívántam őt kB minden nap.. és a gyerekemet a gyereküket is szeretem, gondoskodtam róla. És mégis ez neki kevés...

ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább azt gondolom, hogy el tudom mondani mik az okok, amik miatt megváltoztak az érzéseim.

Vagy inkább azt tudom mondani, hogy egy nagy listát tudok írni az okokról, és nem érzem azt, hogy valamit tévesen írtam volna bele, vagy valamit kihagynék egy ilyen listából.

ma 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen volt, hagytam (pontosabban hagytuk - mert ehhez mindig két ember kell!) elszürkülni, ellaposodni a kapcsolatot. Kihunyt belőle a tűz.

A jó kapcsolat olyan mint a kert - ha azt akarod, hogy gyümölcsöt teremjen, virágozzon akkor nap mint nap gondozni kell, ugyanúgy mint az elején!

ma 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ténylegesen nem volt 3. személy, de volt olyan ismerős, munkatárs stb, akikkel egy idő után úgy éreztem, hogy szívesebben beszélgetek, találkozok, mint a párommal. Valahogy a párom már nem volt "lelki társ", nem voltunk úgy egymásra hangolódva. Szomorú volt a felismerés, de a sima szeretet már nem volt elég egy működő párkapcsolathoz.
ma 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!