Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, h észrevegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, h észrevegyen?

Figyelt kérdés
van egy fiú,aki miatt szakítottam a barátommal,mert teljesen belebolondultam! és a legrosszabb,h csak facebookról ismerem,ami elég gáz.......ő viszont az idősebb csajokra bukik,és ezért észre se vesz!(de már dumáltunk) mit csináljak? :(
2011. szept. 9. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki a cicidet.
2011. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha idősekre bukik legyen nálad vércukormérő, járókeret, kéthavi nyugdíj!


Komolyan pedig: öltözz és viselkedj úgy mint az idősebbek. Ez alatt nem a kufircolást és a bagózást értem, hanem azt hogy hozzá tudsz szólni komoly dolgokhoz és a tornacipő-farmer-póló trión kívül más is helyet kap a ruhatáradban.


Na, szerencsém hogy öreganyámnak szólítottalak?

2011. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.nem valószínű.....:D

2.,köszi,és szerencséd,h öreganyának szólítottál....xD

2011. szept. 11. 09:11
 4/4 A kérdező kommentje:
am még csak 13 vagyok,tehát lehet h marad a tornacipő.....xD :D
2011. szept. 11. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!