Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok, mit tegyek, hogy végre egy magam korombeli lány észrevegyen, mert nem igazán néznek ember számba, lányok segíthetnétek!?

Figyelt kérdés
Nem néznek rám pasiként a nők, pedig nem vagyok ronda. Bezzeg egy 14 éves kislány (nem egyedi eset), egy ragyás fejű, lófogú, 18 éves fiúért, majd meg bolondul, pedig a lány is tudja, hogy csak "arra" kell neki.
2011. márc. 19. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szedd össze magad. öltözz úgy ahogy a korodbeli p*csák szeretnék, meg legyél önző. akkor tuti felfigyel rád valaki. vagy legyél odafigyelő és kedves egy olyan lánynál aki hasonló cipőben jár mint te.
2011. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A lányok tipikusan annál a pasinál maradnak meg akiért meg kell szenvedniük, akit nem kapnak meg könnyen. Én 16 éves lány vagyok,és nem járnék 16 éves fiúval, mert akózok akiket én ismerek éretlenek hozzám képest, és teljesen másképp gondolkoznak. Szerintem a te korosztályod a 14-15 éves kor, és talán kicsit nagyképűbbnek kéne lenned, de csak egy nagyon picit, ép annyira h egy lány "kiváltságnak" érezze azt h veled lehet, és h büszke legyen rád. A baráti társaságodon is sok múlik. Ha az a kategória vagy akit mindenki ismer a suliban, és a haverjaid is ilyenek akkor könnyebb.
2011. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Éretlenek?

Én éretlen volnék egy 16 éves lányhoz?

Ez az érettebb vagyok, idősebb pasi dumát, már nagyon unom, testileg, lehet, hogy értebb vagy nálam (bár, kétlem), lelkileg, belsőleg nem hiszem.

Elég nagy szakállam van már, akkor érettebb vagyok nálad, de bocs, idősebb nőket keresek nálad, ok?

Nem értem ezt a gondolkozásmódod.

Én nem akarok, egy 14 éves kislánnyal lenni, olyan gáz mondom, úgy, hogy 16 vagyok, szerintem.. kis éretlen, mindent megtesz.

2011. márc. 19. 21:56
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Én az összes 16 éves közül akit ismerek 1-2 érettebb van. Lehet te is ebbe a kategóriába tartozol, de ezek szerint nem látszik rajtad, vagy te másképp érzed, látod a dolgokat.
2011. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*-van
2011. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Mentifantezsvér ***** válasza:
Szerintem lehet hogy túl csendes és visszahúzódó vagy. :D másért nem tudom elképzelni hogy egy ne ronda 16 éves érett gondolkodású srácot ne vegyenek lészre..:D lehet van valami mellékletres tényező amit nem mondasz de lehet az ok. pl szemüveg , dagadtság, csontosság,vagy 150 cm vagy... :D
2011. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sztem meg csak te gondolod, h nem vagy ronda. Ha nem lennél az, észrevennének a lányok.
2011. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt, igaz szemüveges vagyok, és 179 cm magas vagyok.
2011. márc. 20. 09:22
 9/17 anonim válasza:
szerintem az érettség nem kor függő.. és egy lány nem hiszem, hogy a ruháid miatt szeretne.. 14 éves vagyok, de érettebbnek érzem magam.. én személy szerint nem a selyemfiúkra bukom.. :D fel a fejjel, sok időd van még:))
2011. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

21:46


Jaj de nagy a szád kis fruska, nem lehet hogy elvakult vagy? Pont a fiatal lányok azok akik érettnek hiszik magukat, pedig valójában csak csitrik.

Nehogy már egy 16 éves fiúnak egy pisis 14 éves lánnyal kelljen szenvednie csak azért, mert te tudatlan vagy...

Ja, és mivel nem tudod ezért felvilágosítalak: a fiúk és a lányok egyformán lassan érnek minden szempontból.

2011. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!