Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok, mit tegyek, hogy végre egy magam korombeli lány észrevegyen, mert nem igazán néznek ember számba, lányok segíthetnétek!?

Figyelt kérdés
Nem néznek rám pasiként a nők, pedig nem vagyok ronda. Bezzeg egy 14 éves kislány (nem egyedi eset), egy ragyás fejű, lófogú, 18 éves fiúért, majd meg bolondul, pedig a lány is tudja, hogy csak "arra" kell neki.
2011. márc. 19. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
látom te is sokat tudsz a lányokról
2011. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én érettebnek érzem magam a generációmnál, szóval talán tudok adni pár tanácsot:

1. ugye nem látszol egoista baromnak? bár sok lány legtöbbször erre bukik...

2. bulikba jársz? mert ott a csajok észrevehetnének, mit tudom én, mondjuk egy-egy ital mellett elbeszélgethetnél egy lánnyal...

3. a szemüveg sokszor nem számít, csak tudd viselni. nekem volt már, hogy egy szemüveges fiú jött be, nem nagy szám, ha valakinek van. az csak javítja a látását;) és valakinek jól áll;)

4. legyél kedves a lányokkal, néha cikizd őket egy kicsit - de tényleg csak egy kicsit! - és sokszor mosolyogj rájuk, nevess velük, mesélj nekik vicceket - a csajok bírják a vicceket:D


14/L

2011. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi, vicceket meg nem szeretek mesélni, mert akkor bohócnak hinnének..
2011. ápr. 4. 17:20
 14/17 anonim válasza:
Aki az elsõ lapon írta, hogy a húgom egy fruska, csitri lány, az inkább ne beszéljen. Én egy érett 18éves lány vagyok és a húgom is érett, nehogy már te mondd meg! Azért én írtam az övérõl, mert õ nem olyan, hogy leáll vitatkozni. Igaz, most én vitatkozom. De ezt muszáj volt megírni! ( ez most nem a kérdésre volt a válasz.)
2011. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
hát nem.. tény és való,hogy fiúk késöbb érnek, mint a lányok, persze ez egyéniség függö is... és köszi szépen, hogy így neveztél, de még nem is ismersz.. ez csak véleménynyílvánítás volt, én sem osztottalak le.
2011. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

13:26


"Én egy érett 18éves lány vagyok és a húgom is érett, nehogy már te mondd meg!"

Persze, persze... Mindegyik ezt mondja, és az a legérdekesebb ebben, hogy pont az ellentétét bizonyítja mind. :)


"De ezt muszáj volt megírni!"

Ja, mert fájt az igazság mi? :)

____________

14:09


A képzeletedben lehet, hogy tény, de a valóságra vonatkozólag hülyeséget írtál.


Ezek szerint te is tévhitekben élsz és téged is fel kell világosítani: a fiúk és a lányok egyformán lassan érnek minden szempontból.

2011. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

emberkèk!

k XD nyald a zacsit tàllald fel a vacsitXD na szóval 14+16 akkor vagy tok egy szinten szòval èrted,am talàlhatsz magadal egy korúlànyt is 50-50%

2012. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!