Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez így? Miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így? Miért van?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretjük egymást, jó együtt lenni, romantikus kapcsolatunk van, csendes, érzelmekről szóló. Miért van az, hogy másokkal mind a ketten jobban tudunk beszélgetni, folyékonyabban, felszabadultabban, vidámabban. Igazán nagyokat nevetni csak külön tudunk. Ez így normális?
2011. szept. 9. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Lehet még friss a kapcsi amiatt feszengtek kicsit egymás előtt.
2011. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon bonyolult ez a kapcsolat, és az eleje nagyon fájdalmasan kezdődött, de kitartottunk egymás mellett.

Nagyon vágyom arra az igazi flörtölgetős érzésre VELE, vagy csak, hogy nagyon lazán, nevetve el tudjunk beszélgetni egymással. Nagyon szeretem a lányt.

2011. szept. 9. 19:30
 3/5 szamóca.. ***** válasza:
minden kapcsolatban az a normális amit ti annak tartotok. ha hiányzik ez nektek, akkor nem normális.
2011. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindennel együtt véve 9 hónapja kezdtük kerülgetni egymást.
2011. szept. 9. 19:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak nekem hiányzik. Ő azt mondja, hogy szeret csak csöndben velem lenni. Mással viszont ő is felszabadultan tud beszélgetni meg ellenni, és mivel tudom milyen jó érzés az, nyilván neki is jó lenne.
2011. szept. 9. 19:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!