Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a szülőkkel ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szülőkkel ha nem engedik, hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Én 20 éves leszek, a barátnőm pedig 15. A szülei szerint túl nagy a kor különbség köztünk és nem akarják, hogy együtt legyünk. Mit tegyek?
2011. aug. 28. 17:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"alálkoztam még totál gyerekes 15 évessel és érett gondolkodásúval is..."


Hagyjuk már ezt a maszlagot. Úgy is mindenki tudja, hogy csak meg akarod dugni. A szülők is, ezért tiltják a lányukat és mellesleg igazuk is van.

2011. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Ismersz? nem! akkor honnan tudod mit akarok? Soha nem szerettem és nem is fogom azokat az emberek, akik ismeretlenül állítanak dolgokat...

És ha már itt tartunk, mindenki magából indul ki... :)

2011. aug. 28. 19:50
 33/38 anonim ***** válasza:
Nylíván megakarja d..ni mivel szép, sexy a lány. De attól még szeretheti is és uralkodhat magán.
2011. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy milyen a mai fiatalság, bár még én is úgymond közéjük tartozok, DE magamat azon kevesek közé sorolom, akiknek nem csak az a lényeg, hogy meglegyen majd elhajtom...
2011. aug. 28. 20:27
 35/38 A kérdező kommentje:
Nyugodtan meglehet kövezni, azonban mindenkinek (ahogy a szülőknek is) üzenem: előbb ismerjenek meg, azután tessen véleményt alkotni.
2011. aug. 28. 20:31
 36/38 Kondor Judit ***** válasza:
Nem tom aki a btk-val jött elő,mit szólnál ha lenne egy 14 éves lányod és valaki megerőszakolná,és aki megerőszakolta azt mondaná,hogy a lányod is akarta.Erre mit lépnél?
2011. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Szerintem ebbe ne menjünk bele, mert nem is ez volt a kérdésem.
2011. aug. 29. 18:47
 38/38 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt. Akkor bárkit meg lehet erőszakolni.

Ha meg nem tud nemet mondani az tényleg gond. Meg kell tanítani az embereket arra, hogy tudjanak nemet mondani. Ha pedig nem tud, akkor akarja.

2011. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!